AKTUALNOŚCI

8 czerwca 2012r. "Krzysztof Golonka, ambasadorem firmy Carlsberg podczas EURO2012"
Krzysztof Golonka oraz Peter Schmeichel (były bramkarz Manchester Utd) będą głównymi ambasadorami firmy Carlbserg- jednego z oficjalnych sponsorów UEFA Euro2012. Przez cały okres trwania turnieju Krzysiek wystąpi we wszystkich miastach gdzie będzie rozgrywane Euro2012 prezentując swoje umiejętności na Stadionach, w Strefach Kibica oraz specjalnych miasteczkach FanCAMP.

Program występów prezentujemy poniżej:
Warszawa 8,9 VI
Gdańsk 10,11 VI
Wrocław 12,13 VI
Kijów 14,15 VI
Lwow 16,17 VI
Poznań 18,19 VI
Warszawa 21 VI
Gdańsk 22 VI
Donieck 23 VI
Kijów 24 VI
Warszawa 27,28 VI
Kijów 30 VI, 1 VII
7 czerwca 2012r. "Krzysztof Golonka w FAKTACH, TVN"
W przeddzień wielkiego piłkarskiego święta EURO2012, umiejętności Krzyśka Golonki można było podziwiać w specjalnym reportażu na temat przygotowań miasta Warszawy do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
6 czerwca 2012r. "Impreza zamknięta- Hotel 500"
W ubiegły wtorek Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności podczas corocznej imprezy zamkniętej odbywającej się w Hotelu 500 w Warszawie. Zajął się również oprawą konferansjerską widowiska sportowego.
5 czerwca 2012r. "Krzysztof Golonka & Oceana - Endless Summer LIVE"
Zapraszamy do obejrzenia wspólnego występu Oceany i Krzysztofa Golonki przygotowanego specjalnie na potrzeby programu TVP1: "Wielki Test Piłkarski" Click!
4 maja 2012r. "Sportowy Weekend Lotos, Gdańsk"
Krzysztof Golonka wystąpił podczas sportowego weekendu w Gdańsku. Prócz pokazów piłkarskich swoje umiejętności zaprezentował tez Kuba Gręda, jeden z najlepszych polskich tancerzy HIP HOP!
3 czerwca 2012r. "Krzysztof Golonka w Klubie SEVEN, Legnica"
Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Krzyśka Golonki uświetnił "Euro Football Party" odbywającą się w Klubie Seven w Legnicy. Dzięki wielkie za fantastyczną atmosferę.
2 czerwca 2012r. "Dzień Dziecka, GK Kraków"
Pokazy Sztuczek Piłkarskich Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki były jedna z atrakcji "Dnia z Gwiazdą" na terenie GK w Krakowie. Serdecznie dziękujemy za przybycie.!
1 czerwca 2012r. "Hermesjada, WSH Wrocław"
Pokaz Freestyle Football zakończył tegoroczną Hermesjadę WSH we Wrocławiu. Krzysiek przeprowadził również konkursy i warsztaty trików piłkarskich.
31 maja 2012r. "Piłkarski dzień dziecka z K.Golonką i R.Majdanem"
W bydgoskiej galerii Focus Mall odbył się piłkarski dzień dziecka, którego motywem przewodnim była piłka nożna. Gwiazdami imprezy byli Radosław Majdan i Krzysztof Golonka.
30 maja 2012r. "Impreza zamknięta- Warszawa"
Freestyle Football Show w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetnił tegoroczną Galę firmy Deloitte 2012. Tym razem Krzysztof poprowadził warsztaty przy współudziale Tomasza Zimocha i Mateusz Borka.
29 maja 2012r. "VOLKSWAGEN Junior World Masters 2012, Wielkie Otwarcie"
Pokaz Trików Piłkarskich Freestyle Football Krzysztofa Golonki otworzył tegoroczne światowy finał turnieju "VOLKSWAGEN Junior World Masters 2012"- który odbywać się będzie w Warszawie. Do stolicy przyjechało 16 młodzieżowych reprezentacji by stanąć w szranki futbolwej rywalizacji na boiskach Legii Warszawy. Zwycięzca może być tylko jeden!
28 maja 2012r. "Freestyle Football Shows, Kielce"
Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności żonglerskie podczas imprezy otwartej Basell Orlen na terenie Targów Kielce. Pokazy Trików Piłkarskich przyciągnęły masę sympatyków piłki nożnej i nie tylko.
27 maja 2012r. "Impreza zamknięta, Szczyrk"
Pokaz sztuczek piłkarskich Krzysztofa Golonki był główną atrakcją imprezy zamkniętej IP odbywającej się w Szczyrku. Prócz prezentacji umiejętności żonglerskich, Krzysiek wspólnie z goścmi przeprowadził freestyle'owy trening.
26 maja 2012r. "Prezentacja Euro2012, Wiedeń"
Austria doceniła polskie działania w kontekście EURO 2012. W programie imprezy obok oficjalnych powitań ze strony Wice Prezesa Casino Austria pana Dietmara Horschera i Ambasadora RP dr. Jerzego Margańskiego znalazły się: wystąpienia Andrzeja Szarmacha, uroczysta wymiana piłek UEFA z roku 2008 i 2012, pokaz żonglerki piłką w wykonaniu Mistrza świata Krzysztofa Golonki, zawody sportowe z udziałem legend piłkarskich oraz występ Hot’D Jazz Trio z udziałem piosenkarki z Austrii.
25 maja 2012r. "DIM Puławy, Freestyle Football Show"
W ubiegłą sobotę w Puławach odbyła się coroczna impreza pod nazwą Dni Inwestycji Miejskich. Jedną z głównych atrakcji wieczoru był wspólny pokaz trików piłkarskich wspólny Golonki i Adriana Dudkowskiego- młodego, niezwykle utalentowanego piłkarza z Puław! Dziękujemy!
24 maja 2012r. "Dzień Dziecka z Krzysztofem Golonką, Chrzanów"
Setki maluchów przyszły w sobotnie przedpołudnie do CH MAX. Czekało na nie mnóstwo niespodzianek.Największą atrakcją był Freestyle Football Show w wykonaniu mistrza świata, Krzysztofa Golonki, finalisty telewizyjnego programu „Mam Talent” oraz warsztaty z DJ Soccer, uczącego najmłodszych scratchingu i podstaw miksowania.
23 maja 2012r. Krzysztof Golonka w Klubie PROTECTOR, Wieluń"
Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Krzyśka Golonki uświetnił "Euro Football Party" odbywającą się w Klubie Protector. Dzięki wielkie wszystkim za przybycie.
21 maja 2012r. "Oceana & Krzysztof Golonka - TVP1"
Niecodzienne widowisko mieli okazje zobaczyć widzowie telewizyjnej jedynki. Podczas "Wielkiego Testu Piłkarskiego" na jednej scenie hymn Euro2012 wykonała Oceana, której towarzyszył Mistrz Świata Freestyle Football Shows Krzysztof Golonka prezentując swoje żonglerskie umiejętności.
20 maja 2012r. "Wielki Test Piłkarski TVP1: Oceana & Krzysztof Golonka"
Już jutro o 20.00 na TVP1 rozpocznie się telewizyjne show na żywo: "Wielki Test Piłkarski". W trakcie programu Pokaz Freestyle Football zaprezentuje Krzysztof Golonka, który wystąpi wspólnie z wokalistką Oceaną do hymnu Euro2012: "Endless Summer". Serdecznie zapraszamy!
19 maja 2012r. "Piłkarski dzień w GK z udziałem K.Golonki"
Krzysztof Golonka ponownie zaprezentował się kieleckiej widowni podczas piłkarskiego dnia w GK Kielce. Pokazy freestyle football jak i profesjonalne warsztaty zostały bardzo ciepło przyjęte.
17 maja 2012r. "Euro Kids 2012- mistrzowski trening przed Euro 2012 w Porajowie"
Krzysztof Golonka przeprowadził trening techniki piłkarskiej, jak i zaprezentował swoje żonglerskie umiejętności podczas Euro Kids Cup 2012
17 maja 2012r. "Budimex- impreza zamknięta"
W ubiegły poniedziałek w miejscowości Bronisławów odbywła się konferencja firmy Budimex. Jedną z gwiazd imprezy był Krzysztof Golonka, który zaprezentował niesamowite sztuczki piłkarskie freestyle football, a także poprowadził warsztaty z udziałem publiczności
16 maja 2012r. "Finał FM Logisitc Cup 2012, Legia"
Pokaz niesamowitych umiejętności żonglerskich Krzysztofa Golonki oraz koncert zespołu Zakopower zakończyły tegoroczną edycję FM Logistic Cup odbywającą się na stadionie Legii Warszawy.
15 maja 2012r. "Wielkie Otwarcie z finalistami Mam Talent"
Pokazy Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki były jedną z głównych atrakcji wielkiego otwarcia GK w Kielcach.
14 maja 2012r. Szkółki Piłkarskie Nivea - Rzeszów"
Krzysztof Golonka wcielił się ponownie w nauczyciela techniki i trików piłkarskiej odwiedzając Rzeszów i tamtejsze szkółki piłkarskie Nivea. Blisko 5 godzin wspólnych treningów, zapadły na długo w pamięci młodym piłkarzom jak i mieszkańcom miasta.
13 maja 2012r. "Szkółki Piłkarskie Nivea - Katowice"
Mistrz Świata Freestyle Football Show tym razem odwiedził Katowice by spotkać się z dzieciakami z Szkółek Piłkarskich Nivea. Mimo niesprzyjającej pogody przeprowadził serie pokazów trików piłkarskich oraz warsztaty freestyle football.
12 maja 2012r. "Krzysztof Golonka w Klubie Activ, Jarocin"
Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Krzyśka Golonki uświetnił "Football Party" odbywającą się w Klubie Activ. Dzięki wielkie wszystkim za przybycie.
11 maja 2012r. "Krzysztof Golonka- Wywiad dla starogard24.pl"
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z udziałem Krzysztofa Golonki- specjalnie dla portalu starogard24.pl Click!
10 maja 2012r. "Gwiazdy na urodziny galerii Cuprum Arena"
Na swoje trzecie urodziny galeria Cuprum Arena przyszykowała dla mieszkańców wielką fetę. Z tej okazji do Lubina przyjechały muzyczne gwiazdy: Andrzej Piaseczny, zespół Afromental oraz Krzysztof Golonka -finalista programu „Mam Talent”, Mistrz Świata w żonglerce piłkarskiej.
9 maja 2012r. "Krzysztof Golonka w Starogardzie Gdańskim"
Finał akcji "Strzelaj jak Deyna", połączonej z otwarciem Stadionu Piłkarskiego w Starogardzie Gdańskim zgromadził tysiące sympatyków piłki nożnej. W przerwie meczu kobiecych Reprezentacji Polski i Irlandii wystąpił z swoim pokazem sztuczek futbolowych Krzysztof Golonka.
8 maja 2012r. "Impreza zamknięta, EuroCash"
Pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetnił tegoroczną galę finałową firmy EuroCash odbywającą się w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.
7 maja 2012r. "Szkółki Piłkarskie Nivea- Białystok"
Mistrz Świata Freestyle Football Show odwiedził Białystok by spotkać się z dzieciakami z Szkółek Piłkarskich Nivea. Przeprowadził serie pokazów sztuczek piłkarskich, a także warsztaty wykonywania trików.
5 maja 2012r. "Konkurs Adidas Intense Touch z Krzyśkiem Golonką"
Do końca maja na terenie największych centrum handlowych w Polsce będzie można wystartować w konkursie Adidas Intense Touch przygotowanym z udziałem Krzysztofa Golonki. Zadanie jest proste, po obejrzeniu krótkiego materiału wideo: należy odgadnąć kolejność wykonywania trików przez naszego Mistrza Świata w Pokazach Trików Piłkarskich.
4 maja 2012r. "Uefa Euro2012 Trophy Tour, Wrocław"
Ostatnim polskim miejscem gdzie zawitał puchar dla najlepszego drużyny piłkarskiej Euro2012 był Wrocław. Podczas dwudniowej imprezy na rynku na mieszkańców czekała masa atrakcji. Koncerty Oceany, Stachurskiego, Budki Suflera a także freestyle'owe występy i warsztaty prowadzone przez Krzysztofa Golonkę.
2 maja 2012r. "Uefa Euro2012 Trophy Tour, Poznań"
Pokazy trików z piłką nożną w wykonaniu Krzysztofa Golonki były jedną z głównych atrakcji trasy "Uefa Trophy Tour Euro2012" w Poznaniu. Podczas dwudniowej imprezy odbywającej się na Placu Wolności przewinęło się ponad 100 tysięcy mieszkańców. Czas na Wrocław!
1 maja 2012r. „Krzysztof Golonka w teledysku z OCEANĄ i R. Lewandowskim”
Już jest, długo wyczekiwana premiera teledysku oficjalnej piosenki UEFA Euro2012 „Endless Summer”! Prócz naszego mistrza świata trików piłkarskich w teledysku wystąpił również zespół freestylerów KG Freestyle Team, a także Robert Lewandowski. ZOBACZ!
29 kwietnia 2012r. „Uefa Euro2012 Trophy Tour: Poznań”
W najbliższą niedzielę i poniedziałek zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania do odwiedzenia Placu Wolności. To właśnie tam, będzie można zobaczyć i zrobić zdjęcie z pucharem Euro2012. Dodatkowego smaku imprezie nadadzą występy Freestyle football w wykonaniu Krzyśka Golonki. Zapraszamy od godz 11.00!
27 kwietnia 2012r. „Krzysztof Golonka- UEFA Euro2012 Trophy Tour”
Trasa Uefa Trophy Tour zawitała do Polski. Oficjalny puchar Euro2012 będą mogli zobaczyć kibice z 4 miast gospodarzy Euro2012 w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. W każdym z tych miast odbędzie się dwudniowa impreza- podczas której swoję żonglerskie umiejętnośći zaprezentuje Krzysztof Golonka Mistrz Świata Trików Piłkarskich (The Best Shows) a takżę team KG Freestyle Team. Zaczynamy już jutro od Gdańsku.
26 kwietnia 2012r. „Impreza zamknięta, Orange”
Freestyle Football Show Krzysztofa Golonki uświetnią imprezę zamkniętą firmy Orange odbywającą się na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie. Na potrzeby akcji, strefa VIP przypominać będzie Scenę Teatru, na której odbędzie się premiera spektaklu z udziałem Anny Dereszowskiej, Rafał Cieszyńskiego i Edyty Olszówki.
23 kwietnia 2012r. „Impreza zamknięta, Ostróda”
Pokazy Freestyle Football w wykonaniu Krzyśka Golonki uświetnią tegoroczną galę firmy Roche. Impreza odbędzie się w malowniczo położonym hotelu Dr. Irena Eris w Ostródzie.
21 kwietnia 2012r. 1 maja 2012r. „Finał Olimpiady SALOS 2012, Kraków”
Pokazy Freestyle Football Krzyśka Golonki uświetnią finał rozgrywek piłki nożnej Światowej Olimpiady SALOS 2012 odbywającej się przez cały tydzień w Krakowie. Zapraszamy o 13, boisko Orlik osiedle Widok, Kraków!
20 kwietnia 2012r. „Dziecięca Eskorta McDonald: Poznań, Wrocław”
Jutro i pojutrze na terenie hali UAM w Poznaniu i Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu odbędą się kolejne półfinały akcji „Dziecięca Eskorta Mc’ Donalds’, podczas której pokaz trików piłkarskich zaprezentuje Krzysztof Golonka. Serdecznie zapraszamy również do śledzenia relacji z wydarzeń w TVP1
20 kwietnia 2012r. „Marcin Daniec z Gwiazdami, czyli EuroShow”
Na specjalne zaproszenie Krzysiek Golonka odwiedził studio TVP, przy ul. Woronicza 17. Pokaz Freestyle Football w wykonaniu naszego żonglera będzie można obejrzeć podczas odcinka półfinałowego pomiędzy Hiszpanią a Polską. Zapraszamy przed TV, sobota 18.30. Emisja w maju!
18 kwietnia 2012r. „Konferencja Parlamentu UE, KG Freestyle Team”
W najbliższy piątek w Warszawy odbędzie się zjazd szefów Parlamentu Europejskiego. Podczas oficjalnej kolacji, swoje umiejętności zaprezentuje KG Freestyle Team koordynowany przez Krzyśka Golonkę w składzie Franek Potoczek i Franek Kwit. Impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
18 kwietnia 2012r. „Impreza zamknięta- Szczyrk”
Już jutro pokaz trików piłkarskich otworzy imprezę zamkniętą odbywającą się w Szczyrku, hotel Orle Gniazdo. Piłkarską atmosferę podgrzeją również prowadzone przez Krzyśka warsztaty.
17 kwetnia 2012r. „Dziecięca Eskorta McDonald: Gdańsk, Warszawa”
W galerii znaleźć można trochę zdjęć z ostatnich występów Krzyśka- podczas półfinałów dziecięcej eskorty McDonald odbywających się kolejno w Gdańsku i Warszawie”
15 kwietnia 2012r. „Konferencja Prasowa Euro2012, Praga”
W stolicy Czech odbyła się konferencja Euro2012, której jednym z głównych punktów był pokaz sztuczek piłkarskich Krzyśka Golonki. Imprezę poprowadziła Halina Młynkowa, a na scenie wystąpił również z koncertem zespół Me Myself and I- również uczestnicy programu Mam Talent.
12 kwietnia 2012r. „Dziecięca Eskorda McD- Warszawa”
Pierwsza 70stką została wybrana, czas na Warszawę. Tym razem Krzysztof Golonka prócz pokazu żonglerki piłkarskiej poprowadzi również warsztaty z dzieciakmi
11 kwietnia 2012r. „Dziecięca Eskorta MCD- Gdańsk”
„Dziecięca Eskorta MCD- Gdańsk” Rusza wielka akcja firmy McDonald, mająca na celu wyłonić najbardziej uzdolnionych piłkarsko dzieciaków. Zwycięzcy podczas Euro2012 będą wyprowadzać piłkarzy na murawę stadionów Mistrzostw. Akcja podzielona jest na 4 półfinały i wielki finał, podczas każdego przystanku niezwykły pokaz trików piłkarskich Freestyle football zaprezentuje Krzysztof Golonka. Startujemy już jutro, w Gdańsku
10 kwietnia 2012r. „Biznes Liga- Gala Finałowa, Kraków”
W ubiegłą sobotę w klubie Lizard King, mieszczącym się w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca sezon rozgrywek Biznes Ligi. Nagrody dla zwycięzców wręczał m.in. Jerzy Dudek, zaś o oprawę artystyczną imprezy zadbał Krzysztof Golonka- Mistrz Świata w Sztuczkach Piłkarskich (Shows)
9 kwietnia 2012r. „Prezentacja Euro2012, Praga- Czechy”
Już jutro Krzysiek wylatuje do czeskiej Pragi, gdzie odbędzie się prezentacja Miast Gospodarzy Euro2012. Nasz piłkarski freestyler zaprezentuje pokaz żonglersie umiejętności freestyle football- który stanowić będzie przedsmak tego, co każdy kibic będzie mógł zobaczyć pojawiając się w strefach kibica czy na meczach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.
8 kwietnia 2012r. "Prezentacja Euro2012- Ateny"
Freestyle Football Show w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetniło Prezentację Miast Gospodarzy Euro2012 odbywającą się w ubiegłą środę w Atenach. Blisko 200 greckich dziennikarzy jak i delegatów długo oklaskiwało piłkarskie wyczyny Krzyśka, a sam zapis z jego występu ukaże się w kilku krajowych stacjach telewizyjnych.
Ps. fotki z piłkarskiego zwiedzania Aten- wkrótce w Galerii! ;-)
7 kwietnia 2012r. "Krzysztof Golonka w teledysku do Hymnu Euro2012"
W ubiegłym tygodniu na Stadionie Narodowym, Oceana nagrywała teledysk do utworu „Endless Summer” – oficjalnej piosenki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™, która emitowany będzie na całym świecie. W nagraniu obok Oceany wziął udział m.in. mistrz świata Freestyle Football Show, Krzysztof Golonka, który zaprezentował niewiarygodne triki z wykorzystaniem piłki nożnej.
5 kwietnia 2012r. "Wielkanoc 2012"
Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy Napełnią wszystkich nadzieją i wiarą Przyniosą radość i pokój i pozwolą z ufnością spojrzeć w przyszłość... tego życzą: Krzysiek Golonka i redakcja clydefs.com
1 kwietnia 2012r. "Prezentacja Euro2012- Ateny, Grecja"
Krzysztof Golonka jako jedna z postaci, która podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej wystąpi na wszystkich stadionach jak i w strefach kibica już sprawdza się w roli ambasadora. Już jutro wylatuje do Grecji, Aten- gdzie w środę wystąpi podczas oficjalnej Prezentacji Euro2012. Mamy już potwierdzone informację, że w najbliższym czasie Krzysiek wystąpi również w stolicy Czech, a w maju odwiedzi Wiedeń.
28 marca 2012r. "Biznes Liga- gala finałowa"
Już jutro w klubie Lizard King w Krakowie odbędzie się gala finałowa Biznes Ligi. Wśród gości pojawią się m.in najsłynniejsi polscy piłkarze jak choćby Jerzy Dudek. Swoje piłkarskie show zaprezentuje Mistrz Świata w Pokazach Trików Piłkarskich Krzysztof Golonka. Start godz: 21.00
27 marca 2012r. "IBM Kick Off 2012, Pepsi Arena"
Pokaz sztuczek z piłką nożną w wykonaniu Krzyśka Golonki otworzy tegoroczną galę firmy IBM odbywającą się w Warszawie. Imprezę w stricte piłkarskiej atmosferze poprowadzą Dorota Gardias i Maciej Kurzajewski.
24 marca 2012r. "Impreza zamknięta- Carslberg, Rawa Mazowiecka"
Krzysztof Golonka będzie jedną z gwiazd tegorocznej imprezy zamkniętej firmy Carlsberg, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Warszawie. Imprezę poprowadzi Włodzimierz Szaranowicz.
23 marca 2012r. "Konferencja firmy Braun, Ożarow Maz"
W środę jak i czwartek w Hotelu Magellan w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się konferencja firmy Braun. Jako, że marka braun kojarzona jest z piłką nożną- swoje umiejętności zaprezentuje Mistrz Świata w Piłkarskich Trikach Krzysiek Golonka.
20 marca 2012r. "HP Conference- Warka"
Już w najbliższy wtorek Krzysztof Golonka poprowadzi zajęcia freestyle'owe dla blisko 30 osób, którzy pojawią się na piłkarskiej konferencji firmy HP. Impreza odbędzie się w miejscowości Warka.
16 marca 2012r. "Krzysztof Golonka wystąpi w teledysku do Oficjalnej Piosenki Euro2012
Co łączy piosenkarkę "Oceane" znaną z hity "Cry, Cry" i Krzysztofa Golonkę? Odpowiedź jest prosta: Euro2012. Niezwykłe umiejętności Krzyśka jak i jego dwóch młodszych kolegów: Franka i Pawła, należącego do KG Freestyle Team będzie można zobaczyć w teledysku do oficjalnej piosenki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej pt: "Endless summer". Efekty już w kwietniu!
15 marca 2012r. "Piłka w grze- Case IH, Kielce"
Krzysztof Golonka, zarówno w sobotę i niedzielę wystąpi podczas największych targów branży motoryzacyjnej odbywających się w Kielcach. Prócz standardowych pokazów trików piłkarskich, poprowadzi warsztaty jak i konkursy nie tylko czysto sportowe.
14 marca 2012r. "Impreza zamknięta- Hochland"
Już jutro Krzysztof Golonka, aktualny Mistrz Świata w konkurencji The Best Freestyle Football Shows wystąpi podczas imprezy zamkniętej firmy Hochland, który połączony zostanie z oficjalną prezentacją produktu na rok Euro2012/
13 marca 2012r. "Novartis- impreza zamknięta"
W ubiegły poniedziałek w Warszawie odbywła się konferencja firmy Novartis. Jedną z gwiazd imprezy był Krzysztof Golonka, który zaprezentował niesamowite sztuczki piłkarskie freestyle football.
11 marca 2012r. "100 dni do Euro2012- PKiN Warszawa"
Na 100 dni przed UEFA Euro 2012 pod Pałacem Kultury i Nauki warszawscy mogli doświadczyć części atrakcji jakie będą na nich czekać w tym miejscu w czerwcu. W dniach mistrzostw powstanie tam największa w Polsce Strefa Kibica.Atmosferę podgrzewali między innymi Krzysztof Golonka, mistrz świata Freestyle Football Show oraz prowadzący imprezę DJ Pawelec.
9 marca 2012r. "100 Dni do Euro, Polska- Portugalia"
Okazją do prezentacji Polski na 100 dni przed mistrzostwami była wizyta studyjna ponad 60 osobowej grupy dziennikarzy z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Rosji, Austrii oraz Portugalii. Po części merytorycznej dziennikarze wzięli udział w przygotowanej dla nich imprezie, podczas której mogli obejrzeć filmy promujące Polskę oraz pokaz Krzysztofa Golonki Mistrza Świata Trików Piłkarskich (Shows) 2011/12
7 marca 2012r. "UEFA Euro FanCamp2012- Warszawa"
W Warszawie odbyła się prezentacja atrakcji przygotowanych od Carlsberga, jakie czekać będą na kibiców podczas Euro2012. Gwoździem programu był pokaz sztuczek piłkarskich Krzysztofa Golonki
6 marca 2012r. "Impreza Zamknięta- Bielsko Biała"
Pokaz Trików Piłkarskich Freestyle Football był głównym elementem imprezy zamkniętej w hotelu Jawor- Bielsko Biała. Prócz Krzyska na scenie pojawiły się także cheerlederki formacji ShowGirls z Łodzi.
4 marca 2012r. "Konferencja Novartis- Warszawa"
Już jutro w Warszawie odbędzie się konferencja firmowa Novartis, podczas której swoje żonglerskie umiejętności zaprezentuje Krzysztof Golonka
2 marca 2012r. "EURO 2012. Strefa Kibica rusza w sobotę w Warszawie"
To będzie prawdziwe widowisko! W sobotę na pl. Defilad otwarta zostanie Strefa Kibica EURO 2012. To właśnie tam będzie można poczuć przedsmak mistrzostw. Meksykańska fala kibiców, deszcz 2012 balonów, oraz bilety na mecze, to tylko niektóre atrakcje, dla których warto wybrać się jutro pod Pałac Kultury. Gwoździem sobotniego wieczoru będzie pokaz Krzysztofa Golonki.
26 lutego 2012r. "Oficjalna Prezentacja FanCamp Euro2012"
Już jutro w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się Oficjalna Prezentacja Carlsberg FanCamp2012. Za cześć artystyczną imprezy odpowiadają Grupa Volt i Krzysztof Golonka.
23 lutego 2012r. "Krzysztof Golonka- wywiad dla wp.pl"
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Krzysztofem Golonką, który ukazał się dzisiaj na portalu wp.pl Click!
20 lutego 2012r. "Prezentacja Loży VIP- Stadion Narodowy"
Krzysztof Golonka- aktualny Mistrz Świata Pokazów Freestyle Football był jedną z gwiazd Oficjalnej Prezentacji LOŻY VIP warszawskiego Stadionu Narodowego. Imprezę poprowadził Robert Korzeniowski, a na widowni pojawili się dziennikarze telewizjni z całego Świata.
16 lutego 2012r. "Impreza Zamknięta- Legnica"
Już jutro w Legnicy odbędzie się impreza jubileuszowa firmy Mercus, podczas której swoje umiejętności w freestyle football zaprezentuje Krzysztof Golonka.
16 lutego 2012r. "Trasa Carlsberg: Chorzów, Warszawa, Poznań"
Od jutra do piątku włącznie Krzysztof Golonka zaprezentuje swoje umiejętności podczas cyklu imprez zamkniętych dla jednego z głównych sponsorów Euro2012- firmy Carlsberg.
14 lutego 2012r. "Krzysztof Golonka w Wiadomościach, TVP1"
Fragmentu pokazu Krzysztofa Golonki- Mistrza Świata w Pokazach Trików Piłkarskich zaprezentowała dziś większość programów informacyjnych w Polsce- w tym Wiadomości, TVP1, czy Fakty TVN!
13 lutego 2012r. "Prezentacja Loży VIP Stadionu Narodowego"
W najbliższy wtorek w Warszawie odbędzie się Oficjalna Prezentacja Loży VIP Stadionu Narodowego w Warszawie. Podczas imprezy swoje umiejętności żonglerskie zaprezentuje Krzysztof Golonka.
12 lutego 2012r. "Impreza zamknięta - Carlsberg"
Pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu Krzysztofa Golonki był główną częścią widowiska podczas imprezy zamkniętej firmy Carlsberg odbywającej się w Warszawie, w siedzibie PKOL.
11 lutego 2012r. "Impreza Zamknięta- Impel"
Już w najbliższy poniedziałek pokazy sztuczek z piłką nożna Krzysztofa Golonki, rozgrzeją piłkarską atmosferę podczas imprezy zamkniętej firmy Impel.
10 lutego 2012r. "Po pokazie jadę do Krakowa na egzaminy, Wywiad"
Zapraszamy do obejrzenia pokazu z Krzyśkiem Golonką, który został nagrany bezpośrednio po pokazie w Limanowej w ubiegłym tygodniu. Click!
9 lutego 2012r. "Konferencja Prasowa- Oknoplast"
Krakowska firma OKNOPLAST została Top Sponsorem włoskiego klubu Inter Mediolan – m.in. trzykrotnego triumfatora Ligi Mistrzów. Jedną z gwiazd prezentacji był Krzysztof Golonka.
8 lutego 2012r. "Impreza Zamknięta- Olandia Prusim"
Wprost po pokazie dla firmy Orlen w Opalenicy, Krzysztof Golonka uda się do miejscowości Prusim, gdzie zaprezentuje swoję umiejętności podczas imprezy firmy Rolik
8 lutego 2012r. "Impreza zamknięta- PKN Orlen"
Aktualny Mistrz Świata w Pokazach Trików Piłkarskich Krzysztof Golonka zaprezentuje swoje umiejętności podczas imprezy firmy PKN Orlen, która odbędzie się w Opalenicy.
7 lutego 2012r. Otwarcie Hali Sportowe, Limanowa
W Limanowej została oficjalnie otwarta hala sportowa. Podczas ceremonii można był obejrzeć pokaz umiejętności sportowych Krzysztofa Golonki, Mistrza Świata Trików Piłkarskich (Shows)
6 lutego 2012r. "Prezentacja BMW 3- Sport"
Wyśmienici polscy sportowcy: Sylwia Gruchała, Marcin Urbaś i Krzysztof Golonka byli gośćmi specjalnymi prezentacji prasowej nowego BMW serii 3. Szósta generacja legendarnej „trójki” dostępna jest w trzech liniach stylistycznych. Zaproszeni sportowcy reprezentowali więc trzy dyscypliny i pokazali zebranym na premierze dziennikarzom namiastkę swoich umiejętności
5 lutego 2012r. "Impreza zamknięta- Carslberg"
Krzysztof Golonka będzie jedną z gwiazd tegorocznej imprezy zamkniętej firmy Carlsberg, która odbędzie się w najbliższy czwartek w Warszawie (PKOL)
3 lutego 2012r. "Otwarcie Hali sportowej w Limanowej, woj. małopolskie"
Już w poniedziałek pokaz sztuczek piłkarskich freestyle football w wykonaniu Krzyśka Golonki uświetni otwarcie Hali Sportowej w Limanowej. Zapraszamy!
30 stycznia 2012r. "Impreza Firmowa- Zawiercie"
Pokaz Trików Piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki rozpocznię tegoroczną konferencję firmową, która odbędzie się w najbliższy piątek w Zawierciu.
27 stycznia 2012r. "Konferencja Prasowa- Oknoplast"
Firma Oknoplast została Top Sponsorem włoskiego klubu Inter Mediolan - m.in. trzykrotnego triumfatora Ligi Mistrzów. Podczas oficjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się w najbliższy czwartek swoje umiejętności żonglerskie Krzysztof Golonka- Mistrz Świata Freestyle Football Shows
23 stycznia 2012r. "Prezentacja nowego BMW- serii 3"
W najbliższy wtorek w Warszawie odbędzie się oficjalna prezentacja nowego modelu modelu BMW- serii3 z udziałem sportowców m.in Sylwii Gruchały, Marcina Urbasia i Krzysztofa Golonki.
18 stycznia 2012r. "Otwarcie Hali sportowej w Tymowej, woj. małopolskie"
Już w tą sobotę pokaz sztuczek piłkarskich freestyle football uświetni "Uroczyste Otwarcie Nowego Kompleksu Sportowego" w Tymowej. Start: godz. 17.00. Zapraszamy!
15 stycznia 2012r. "Dzień z Krzysztofem Golonka, Orange SPORT"
Zapraszamy do obejrzenia specjalnego wydania programu "Dzień z..." dla stacji Orange Sport, którego głównym bohaterem był Krzysztof Golonka LINK!
10 stycznia 2012r. "Konferencja Firmowa- Warszawa"
W najbliższy wtorek na terenie hotelu Radisson Blu w Warszawie odbędzie się konferencja firmy Colgate-Palmolive, podczas której swoje umiejętności zaprezentuje Mistrz Świata Trików Piłkarskich - Krzysztof Golonka.
9 stycznia 2012r. "Impreza zamknięta- Pepsi Arena"
10 stycznia na terenie Strefy VIP warszawskiego stadionu Legii, odbędzie się uroczysta gala firmy Volkswagen Bank. Krzysiek Golonka prócz pokazu freestyle football, poprowadzi również krótkie warsztaty wykonywania sztuczek piłkarskich z udziałem publiczności.
6 stycznia 2012r. "Dzień z Krzysztofem Golonką, Premiera: Orange Sport"
Już jutro o 12.15 na stacji Orange Sport, odbędzie się premiera programu "Dzień z ..." ukazującego treningi, pokazy jak i trochę życia prywatnego Krzyśka. Cały materiał będzie również dostępny na www.orange.pl Zapraszamy!
3 stycznia 2012r. "Impreza zamknięta- Kazimierz Dolny"
Już w najbliższy piątek Krzysztof Golonka wystąpi jako jedna z gwiazd imprezy zamkniętej firmy MetLife Amplico. Pokaz Trików Piłkarskich otworzy piłkarską galę odbywającą się w Kazimierzu Dolnym.
2 stycznia 2012r. "Podsumowanie 2011"
Aby finalnie zamknąć ten niezwykle udany w karierze Krzyśka rok- przygotowaliśmy dla Państwa małe podsumowanie wszystkich ubiegłorocznych występów:

-86 dni występów (PL, Czechy, Włochy)
-łącznie 182 pokazy (od 1 do 8 w ciągu dnia, w zależności od akcji)
-45360 przejechane w trasie km.
-640godzin w drodze


DZIĘKUJEMY!!!
PS. 2012 zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco!
23 grudnia 2011r. Życzenia Zdrowych, Spokojnych, Pełnych Rodzinnego Ciepła
Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku

życzą
Krzysiek wraz z Redakcją
21 grudnia 2011r. "Impreza zamknięta - Warszawa"
Już w ten czwartek w Sports Bar Restaurant Łazienkowska 3, mieszczącej się na stadionie Legii Warszawa odbędzie się firmowa kolacja firmy Fortuna. Sportowy Klimat imprezie nadadzą pokazy freestyle football w wykonaniu Krzysztofa Golonki.
16 grudnia 2011r. "Impreza Mikołajkowa- UM Warszawa, Bielany"
Już w ten piątek w siedzibie Urzędu Miasta Warszawa, dzielnicy Bielany, odbędzie się kolacja mikołajkowa skierowana do młodzieży z trudną sytuacją materialną. Swój występ podczas tej imprezy zapowiedzieli uczestnicy programu TVN: Krzysztof Golonka (Mam Talent) oraz Mats Meguenni (X Factor) Start godz. 19
14 grudnia 2011r. "Ceremonia Losowania Grup - Euro2012"
Pokaz Trików Piłkarskich Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetnił uroczystą kolację podsumowującą losowanie grup Euro2012.
10 grudnia 2011r. "Krzysztof Golonka w Panoramie, TVP2" Wypowiedz jak i krótką prezentację umiejętności Mistrza Świata w Pokazach Trików Piłkarskich Krzysztofa Golonki mogli obejrzeć widzowie telewizyjnej dwójki w ostatnim wydaniu Panoramy.
1 grudnia 2011r. "Ceremonia Losowania Grup - Euro2012"
Jutro oczy wszystkich rodaków skupione będą na Ceremonii Losowania Grup Euro 2012 odbywającej się w Kijowie. Z tej okazji w Warszawie odbędzie się uroczysta kolacja dla VIP-ów, podczas której to swoje umiejętności zaprezentuje Mistrz Świata Trików Piłkarskich (The Best Shows) Krzysztof Golonka.
30 listopada 2011r. "Panorama TVP2- Krzysztof Golonka" Już jutro w Panoramie na TVP2 pojawi się Krzysztof Golonka. Temat rozmowy będzie dotyczyć prezentacji oficjalnej piłki Euro2012- i właśnie w rolę eksperta od "czucia" piłki wcieli się nasz freestyler.
30 listopada 2011r. "Otwarcie Orlika w Krakowie, Ruczaj"
Już w ten wtorek efektowny pokaz sztuczek z piłką Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetni uroczystość otwarcia kompleksu z cyklu "Moje Boisko - Orlik 2012". Oficjalnej przecięcia wstęgi dokona Prezydent Krakowa- Jacek Majchrowski.
25 listopada 2011r. "Impreza Zamknięta- Limanowa"
Już w tą sobotę Krzysztof Golonka pojawi się imprezie firmowej w Limanowej k. Krakowa. Piłkarskie show połączone z serią warsztatów dla publiczności uświetni tegoroczną Galę firmy Euro-Fliz.
24 listopada 2011r. "Krzysztof Golonka - OFFICIAL FACEBOOK PAGE"
Wszystkie najnowsze informacje o pokazach, występach, projektach można również znaleźć na oficjalnym facebooku Krzyśka Golonki. Zachęcamy do klikania "Lubie To!" facebook.com/GolonkaKrzysztof! ;-)
22 listopada 2011r. "Varius Manx i K.Golonka w Piotrkowie Trybunalskim"
Focus Mall Piotrków Trybunalski świętował z klientami swoje drugie urodziny! W sobotę centrum wypełnione był po brzegi, gdzie każdy uczestnik mógł obejrzeć pokaz umiejętności w żonglowaniu piłką mistrza świata Krzysztofa Golonki i wysłuchać koncertu zespołu Varius Manx.
16 listopada 2011r. "Impreza Focus Mall- Piotrków Trybunalski"
Już w tą sobotę odbędzie się finał loterii w centrum Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Na scenie wystąpią: Krzysztof Golonka i Varius Manx, a imprezę poprowadzi Tomasz Kammel!
13 listopada 2011r. "Dzień z Mistrzem..." Orange Sport, p2
Drugi dzień nagrań dla telewizji Orange za nami. Ekipa realizacyjna spędziła dzisiaj z Krzyśkiem cały dzień, odwiedzając go m.in na uczelni, domu czy podczas codziennego treningu. Premiera już w grudniu!
10 listopada 2011r. "Zaduszkowy Turniej Gwiazd, Przodkowo"
To będzie prawdziwe futbolowe święto. W zawodach weźmie udział wiele znakomitości - w szranki staną m.in Gwiazdy TV, czy oldboje Lechii Gdańsk.Każdego roku organizatorzy przygotowują dla publiczności szczególną atrakcję. Tym razem w przerwie pomiędzy meczami pojawi się Mistrz Świata Trików Piłkarskich 2011, Krzysztof Golonka
8 listopada 2011r. "Show dla Orange, Lublin"
W Lublinie odbyła się konferencja jednego z głównych sponsorów Euro2012, firmy Orange. Główną atrakcją imprezy był pokaz Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki
4 listopada 2011r. "Piłkarska Konferencja BPH- Rawa Mazowiecka"
Już jutro Krzysztof Golonka będzie gwiazdą ostatniej tegorocznej footballowej konferencji przygotowanej dla firmy BPH. Oprócz samych pokazów Krzysiek poprowadzi również wraz z hostessą sportową serię warsztatów sztuczek piłkarskich.
1 listopada 2011r. "Krzysztof Golonka specjalnie dla Onet.pl
Zapis pokazu Krzysztofa Golonki w przerwie meczu Legii z Widzewem ukazał się na głównej stronie portalu Onet. W ciągu zaledwie kilku godzin obejrzało go ponad 200 tysięcy internautów i jednocześnie uczyniło jednym z najpopularniejszych filmów tego tygodnia. Dziękujemy i zapraszamy! Click!
29 października 2011r. "Krzysztof Golonka oczarował trybuny Pepsi Areny!"
W niedzielę stadion przy Łazienkowskiej odwiedził Krzysztof Golonka, mistrz świata trików piłkarskich 2011, który popisał się swoimi umiejętnościami przed zgromadzonymi na trybunach kibicami oraz gośćmi trybuny VIP. Pokaz Freestyle Football w jego wykonaniu podziwiało około 25 000 widzów.
26 października 2011r. "Konferencja Orange, Lublin"
Już jutro w Lublinie, odbędzie się Konferencja firmy Orange- jednego z oficjalnych partnerów Euro2012. Efektownym podsumowaniem spotkania, będzie Pokaz Freestyle Football Krzyśka Golonki.
24 października 2011r. "Dzień z Mistrzem..." Orange Sport, p1
Już wkrótce ukaże się odcinek programu "Dzień z Mistrzem..." z udziałem Krzyśka Golonki, Mistrza Świata w Pokazach Trików Piłkarskich. W programie prócz treningów, troszkę życia prywatnego będzie można również zobaczyć od kulis ostatni pokaz Krzyśka w przerwie meczu Legia- Widzew Łódź, który odbył się na Pepsi Arenie w Warszawie.
22 października 2011r. "Pokaz podczas meczu: Legia Warszawa- Widzew Łódź"
W przerwie niedzielnego meczu T-Mobile Ekstraklasy z Widzewem Łódź czeka na kibiców niespodzianka. Swoje żonglerskie umiejętności zaprezentuje Krzysztof Golonka Mistrz Świata w Pokazach Freestyle Football 2011/2012.Warszawscy kibice mieli już szanse oglądać Krzyśka na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 podczas meczu Gwiazdy TVN z Politykami w 2010 roku, w którym strzelił przepiękną bramkę dającą wówczas zespołowi gwiazd remis
20 października 2011r. "Piłkarska Konferencja BPH- Zakopane"
Już jutro Krzysztof Golonka będzie gwiazdą cyklu konwencji przygotowanych dla firmy BPH. Już druga z nich odbędzie się w hotelu w Zakopanem, gdzie prócz samych pokazów Krzysiek poprowadzi również z hostessa sportową serie kilkugodzinne warsztaty sztuczek piłkarskich.
18 października 2011r. "Polska Prezydencja w Unii Europejskiej, Konferencja"
W nowosądeckim Kinie Sokół w najbliższy czwartek odbędzie się ogólnopolska konferencja na temat Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej, podczas której na specjalne zaproszenie swoje piłkarskie umiejętności zaprezentuje Krzysztof Golonka
15 października 2011r. "Dzień Piłkarski z Krzysztofem Golonką-WCG2011"
World Cyber Games 2011, które od czwartku odbywają się w hali EXPO XXI, to nie tylko turniej najlepszych graczy z całej Europy, ale również wiele innych atrakcji skierowanych głównie do fanów gier, choć nie tylko. W sobotę przyszedł czas na dzień piłkarski, którego gwiazdą był Krzysztof Golonka, mistrz świata w Freestyle Football. Swoje nieprzeciętne umiejętności prezentował przed licznie zgromadzoną publicznością.
13 października 2011r. "Jak Polak zostawał Mistrzem Świata, Magazyn FUTBOL"
W najnowszym wydaniu miesięcznika futbol, można znaleźć artykuł i wywiad z udziałem Krzyśka Golonki dotyczący Mistrzostw Świata w Trikach Piłkarskich 2011.
7 października 2011r. "Samsung Euro Cyber Games 2011, Warszawa"
7 października startuje Samsung – mistrzostwa Europy w grach komputerowych, które po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną w Polsce. Na odwiedzających Warszawskie Centrum EXPO XXI, przez 4 dni czeka moc atrakcji. W sobotę, 8 października, przyjdzie czas na dzień piłkarski, którego gwiazdą zostanie Krzysztof Golonka, mistrz świata w pokazach freestyle football.
6 października 2011r. "Konferencja BPH- Rawa Mazowiecka"
Już jutro Krzysztof Golonka będzie gwiazdą cyklu konwencji przygotowanych dla firmy BPH. Pierwsza z nich odbędzie się w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Kolejna zaś w Zakopanem.
5 października 2011r. "Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Tęgoborzy"
Krzysiek Golonka powrócił na dzień do szkoły, do której jeszcze kilka lat temu samemu uczęszczał. Wszystko z okazji otwarcia nowej części obiektu. Uczniowie zgotowali mu niesamowitą niespodziankę witając bannerami: "Nasza Szkoła dziś świętuje, bo Mistrz Świata w niej żongluje!" Dziękujemy!
4 październikaa 2011r. "Krzysiek zachwycił europejskich maganagerów EURO2012"
Umiejętności Krzyśka, które wcześniej były już wykorzystywane m.in do stworzenia filmu reklamowego Euro2012 zostały użyte tym razem na żywo w Warszawie. Pokaz żonglerki piłkarskiej wprawił w osłupienie wysłanników krajów biorących udział w turnieju Euro2012. Krzysiek w języku angielskim poprowadził również krótkie warsztaty.
30 września 2011r. "Konferencja, Polska Organizacja Turystyczna"
Już jutro w Polsce pojawią się managerowie najważniejszych Państw Europy biorących udział w Euro2012. Podczas swojej delegacji odwiedzą najważniejsze bazy, jak i stadiony. Właśnie podczas wizyty na Stadionie Legii Warszawa czekać na nich będzie niespodzianka w postaci pokazu i warsztatów trików piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki.
28 września 2011r. "XX lecie firmy Action, Stadion Legii"
Już jutro Krzysztof Golonka- mistrz świata 2011 wystąpi podczas jubileuszu firmy Action. Event odbędzie się w sali Silver warszawskiego stadionu Legii. Imprezę uświetni koncert zespołu Bajm.
27 września 2011r. "Konferencja firmy Orange, Warszawa"
Już jutro w Warszawie, odbędzie się Konferencja firmy Orange- jednego z oficjalnych partnerów Euro2012. Efektownym podsumowaniem spotkania, które odbędzie się w sali kinowej będzie Pokaz Freestyle Football Krzyśka Golonki.
25 września 2011r. "XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych"
29 września konińska Hala Rekreacyjno-Sportowej RONDO wypełni się po brzegi. Zawodnicy, trenerzy, rodziny i znakomici goście zbiorą się, by uroczyście otworzyć XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Ozdobą będzie pokaz Mistrz Świata w dyscyplinie Pokazy Freestyle Football, Krzysztofa Golonki.
24 września 2011r. "Krzysztof Golonka w Bochni!!!"
Występy utytułowanej tanecznej formacji "Labirynt" z Tarnowa oraz Krzysztofa Golonki - mistrza świata w żonglerce piłką, były okrasą drugiego dnia turnieju futsalu Electrospec Cup rozgrywanego w weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni.
21 września 2011r. "Impreza zamknięta- Carlsberg, PGE"
Bezpośrednio po występie dla marki Braun, Krzysie uda się do Bełchatowa gdzie wystąpi podczas imprezy zamkniętej organizowanej wspólnie przez Carlsberg oraz PGE. Prócz pokazów trików piłkarskich, przeprowadzi również warsztaty z udziałem uczestników konferencji.
21września 2011r. "Prezentacja firmy Braun"
W czwartek w "Sports Bar Restaurant Łazienkowska3", mieszczącym się na Stadionie Legii Warszawa odbędzie się Prezentacja najnowszej golarki firmy Braun. Jako, że marka braun kojarzona jest z piłką nożną- swoje umiejętności zaprezentuje Mistrz Świata w Piłkarskich Trikach Krzysiek Golonka.
20 września 2011r. "Mistrz Świata na Plantach" Dziennik Polski
Właśnie pod takim tytułem ukazał się najnowszy reportaż o Krzyśku Golonce w Dzienniku Polskim. Bohater podzielił się z czytelnikami swoimi wrażeniami z Mistrzostw Świata w Trikach Piłkarskich, z przygotowań, treningów- jak i zwykłych codziennych obowiązków studenta krakowskiej uczelni. Tytuł nawiązuje do miejsca w którym był przeprowadzany wywiad i zdjęcia do materiału.
19 września 2011r. "Nike WoW 2011/2012- Warszawa"
W ostatni czwartek w stolicy odbyła się prezentacja nowej kolekcji firmy NIKE! Gwiazdą wieczoru był Krzysztof Golonka i jego pokaz tricków piłkarskich. Foto by NIKE!
18 września 2011r. "Konferencja Ministerstwa Kultury i Sportu- Warszawa"
W warszawskim Zamku Królewskim odbyła się kolacja podsumowująca konferencję "Od wolontariusza do lidera sportu" organizowana przez MKiS. Kulminacyjnym nawiązaniem do Euro2012 był pokaz Krzysztofa Golonki połączony z warsztatami wykonywania trików piłkarskich! Dziękujemy
17 września 2011r. "Turniej Futsal Widmat Cup 2011"
Podczas tegorocznej edycji ogólnopolskiego turnieju piłki halowej: "Widmat Cup 2011" na kibiców czeka moc atrakcji. W tym pokazy sztuczek piłkarskich freestyle football Krzyśka Golonki- oraz, prowadzone przez niego konkursy i warsztaty. Zapraszamy: Bochnia, Hala Rondo, niedziela 14.00.
14 września 2011r. "Nike Wow 2011/2012" Marriott Warszawa
Już w czwartek Krzysztof Golonka- świeżo upieczony Mistrz Świata w Pokazach Trików Piłkarskich wystąpi podczas imprezy "Nike WoW 2011/2012". Prezentacja najnowszej kolekcji firmy odbędzie się w Hotelu Marriott w samym centrum Warszawy.
12 września 2011r. "Międzynarodowa Konferencja Ministerstwa Sportu i Turystyki"
Już jutro w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja pod hasłem: „Od wolontariusza do lidera sportu" zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach polskiej prezydencji w radzie UE. Efektownym podsumowaniem eventu będzie piłkarskie show w wykonaniu Krzysztofa Golonki.
11 września 2011r. "Krzysztof Golonka- Pytanie na Śniadanie, TVP2"
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z czwartkowej wizyty Krzyśka Golonki w programie "Pytanie na Śniadanie" na telewizyjnej Dwójce. Wywiad przeprowadził Tomasz Kammel, który również pochwalił się świetnymi predyspozycjami żonglerskimi ;-) CLICK!
9 września 2011r. "Inter Cars 2011- Lotnisko Bemowo, Warszawa"
Pokazy Tricków Piłkarskich Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki były jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów motoryzacyjnych Inter Cars. Na licznie zgromadzonych widzów-a w ciągu dwóch dni przewinieło się kilkadziesiąt tysięcy osób czekało wiele atrakcji, m.in konkursy i warsztaty prowadzone przez Krzyśka. Ambasadorami imprezy byli również Jerzy Dudek oraz prowadzący Piotr Gąsowski! Bardzo dziękujemy!
7 września 2011r. "Krzysztof Golonka w Pytaniu na Śniadanie TVP2"
Na specjalne zaproszenie TVP2 jutro w programie "Pytanie na Śniadanie" wystąpi Krzysztof Golonka. Aktualny Mistrz Świata w rozmowie z Tomaszem Kamellem zdradzi kilka tajników dotyczących piłkarskiego freestyle,a także nauczy prowadzącego kilku trików!
5 września 2011r. "Polska- Niemcy, event TP SA w Trójmieście"
Już jutro z okazji odbywającego się w Gdańsku meczu "Polska- Niemcy" inaugurującego rozgrywki na Stadionie Euro2012 Krzysztof Golonka wystąpi na specjalnej imprezie dla Telekomunikacji Polskiej odbywającej się w Trójmieście.
11 września 2011r. "Wielki Mecz: Gwiazdy TVN: Politycy 2-1!!"
Z jednej strony Kamil Durczok, Tomasz Zubilewicz, Paweł Małaszyński, a także Krzysztof Golonka. Z drugiej natomiast Wojciech Olejniczak, Ryszard Kalisz czy Roman Kosecki- to tylko kilka uczestników tegorocznego Wielkiego Meczu. Tym razem zwycięskiego dla Gwiazd TVN stosunkiem 2-1. Co prawda Krzyśkowi nie udało się powtórzyć sukcesu z przed roku, gdzie strzelił bramkę, ale swoją postawą znacznie przyczynił się do ostatecznego rezultatu. Gratulujemy!
3 września 2011r. "Krzysztof Golonka, gościem Dzień Dobry TVN"
W niedzielny poranek w programie Dzień Dobry TVN pojawi się Krzysztof Golonka! Relacja z przygotowań do Wielkiego Meczu "Gwiazdy TVN- Politycy", wprost ze stadionu Legii Warszawa.
2 września 2011r. "Targi Inter Cars z Krzysztofem Golonką i Jerzym Dudkiem-Warszawa, Bemowo"
Już w ten weekend, na warszawskim lotnisku Bemowo odbędą się największe w Polsce Targi Motoryzacyjne. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę, w godzinach 10-16 goścmi tej imprezy będą: Jerzy Dudek, Piotr Gąsowski a także Krzysztof Golonka. Zapraszamy!
2 września 2011r. "Impreza zamknięta- Bronisławów"
Żonglerskie umiejętności Krzyśka Golonki okazały się największą atrakcją imprezy zamkniętej firmy NetApp odbywającej się w miejscowości Bronisławów, k. Piotrkowa Trybunalskiego. Uczestnicy eventu mieli okazje nie tylko oglądać występ, lecz także wziąć udział w specjalnym piłkarskim konkursie. Dziękujemy!
1 września 2011r.
Wielki Mecz: "Gwiazdy TVN"- "Politycy RP"

4 września 2011, godz: 17.00, Pepsi Arena w Warszawie, oraz na żywo w TVN!"

Pamiętacie ubiegłoroczną bramkę strzeloną przez Krzyśka w ostatniej minucie meczu, która zdecydowała o remisie 3-3? LINK: GOL! Czas na Wielki Rewanż! Niedziela 4 września, godz: 17.00 TVN! Zapraszamy do oglądania i kibicowania Drużynie Gwiazd TVN, w której wystąpi również Krzysztof Golonka!
30 sierpnia 2011r. "Krzysztof Golonka w Mińsku Mazowieckim!
W ubiegłą niedzielę Krzysztof Golonka wystąpił w Mińsku Mazowieckim. Podczas tego ostatniego weekendu wakacji zarówno publiczność jak i pogoda staneły na wysokości zadania. Prócz pokazów Freestyle Football na scenie, Krzysiek prowadził nauki i konkursy trików piłkarskich. Bardzo dziękujemy!
25 sierpnia 2011r. "Jak zostałem Mistrzem Świata- wywiad Weszło.com"
Na specjalne zaproszenie jednego z największych portali o tematyce piłkarskiej w Polsce weszło.com Krzysztof opisał z perspektywy uczestnika zawodów tegoroczne Mistrzostwa Świata Freestyle Football. Zapraszamy do lektury--> CLICK!
23 sierpnia 2011r. "Krzysztof Golonka- artykuł Fakt.pl"
Informację o tym, że Krzysztof Golonka został tegorocznym Mistrzem Świata w Pokazach Freestyle Football ukazały się w największych gazetach w Polsce, m.in w Fakcie!
21 września 2011r. "Wywiad dla TVN24- środa godz. 11:00"
Zapraszamy do oglądania w środę o godzinie 11.00 stacji TVN24. Bezpośrednio po powrocie z pokazów we Włoszech, na rynku w Krakowie na pytania Jarosława Kuźniara będzie odpowiadał tegoroczny Mistrz Świata w Pokazach Trików Piłkarskich- Krzysztof Golonka.
19th 2011r. "Italy 2011 Tour: Turyn, Mediolan..."
Już jutro Krzysiek na specjalne zaproszenie włoskich delegatów wylatuje do Włoch, gdzie spędzi 4 najbliższe dni prezentując swoje niezwykłe umiejętności w miastach takich jak Mediolan, Turyn, Genua i Crecentino.
18 sierpnia 2011r. "Kawa czy Herbata - TVP1 z Krzyśkiem Golonką!"
Dzisiejszego poranka specjalnym gościem programu Kawa czy Herbata na TVP1 był Krzysztof Golonka. Najpierw zaprezetnował fragment pokazu, który zapewnił mu pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata, a nastepnie opowidział m.in o turnieju, przygotowaniach do niego, jak i planach na przyszłośc.
17 sierpnia 2011r. "Krzysztof Golonka gościem Radia Zet!"
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania fragmentów dzisiejszej audycji z Krzyśkiem Golonką w Radiu Zet. Świeżo upieczony Mistrz Świata w Pokazach Trików Piłkarskich był gościem Tomka Florkiewicza. link.
18 sierpnia 2011r. "Wywiad dla Onet.pl- Krzysiek Golonka"
Pod tym linkiem można przeczytać artykuł o Krzyśku Golonce dla portalu Onet.pl CLICK!
18 sierpnia 2011r. "Impreza Zamknięta- Adventura"
W ubiegły czwartek Pokazy i Warsztaty Sztuczek z Piłką Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki były główną atrakcją imprezy zamkniętej firmy Adventura odbywającej się w Rawie Mazowieckiej. Serdeczenie Dziękujemy!
16 sierpnia 2011r. "Krzysztof Golonka w Kawie czy Herbacie- TVP1"
Na specjalne zaproszenie TVP1 Krzysiek Golonka pojawi się jutro w porannym wydaniu Kawy czy Herbarty na TVP1. Świeżo upieczony Mistrz Świata w Pokazach Freestyle Football na antenie pojawi się około godz. 7.40! Zapraszamy!
15 sierpnia 2011r. "Wywiad w Radiu Zet" Szczególnie zapraszamy do słuchania jutro w godzinach 11-13 Radia Zet. Krzysztof Golonka będzie gościem Tomka Florkiewicza i zdradzi m.in kilka tajników przygotowań do Mistrzostw Świata Freestyle Football!
14 sierpnia 2011r. "Krzysztof Golonka nowym Mistrzem Świata w Trikach Pilkarskich (The Best SHOW)!"


W miniony weekend do Pragi zjechali najlepsi piłkarscy żonglerzy, by wziąć udział w Oficjalnych Mistrzostwach Świata Trików Piłkarskich organizowanych przez Światową i Czeską Federację . Blisko 200 zawodników, w tym m.in. reprezentanci USA, Brazylii, RPA, Kenii, Holandii, Francji, czy Egiptu stanęło w szranki rywalizacji o tytuł Najlepszego na Świecie w Pokazach Freestyle Football.

W dyscyplinie w której z futbolówką można zrobić prawie wszystko, łącząc żonglerkę z elementami akrobatycznymi czy przeróżnymi rekwizytami wziął udział również ubiegłoroczny Wicemistrz Europy- Krzysztof Golonka. 21 latek, którego umiejętności można było zobaczyć w półfinale drugiej edycji programu Mam Talent, tym razem nie dał szans rywalom. Najpierw spośród wszystkich zawodników z eliminacji awansował do czołowej 10, by w finale zaskoczyć wszystkich nowym 3minutowym pokazem, gdzie każdy wykonywany trik dopasowany był w takt muzyki.

Sędziowie w skład, którego wchodzili mistrzowie z lat ubiegłych oceniali występy pod trzema względami: kreatywności, płynności oraz stylu ich wykonania. Mieszkaniec Tęgoborzy, k. Nowego Sącza (woj. Małopolskie) zdobył najwyższą notę, wyprzedzając Francuza Wassima, oraz plasującego się na trzeciej pozycji reprezentanta Rumunii Stefana Florescou.

Tym samym tytuł Mistrza Świata w Pokazach Trików Piłkarskich Freestyle Football powędrował w tym roku do 21 letniego reprezentatna Polski- Krzysztofa Golonki! Gratulujemy!!!
13 sierpnia 2011r. "Krzysztof Golonka - MISTRZEM ŚWIATA W POKAZACH FREESTYLE FOOTBALL 2011!!!"
Własnie dotarły do nas informację, że Krzysiek Golonka zwyciężył w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Trikach Piłkarskich (The Best Freestyle Football Shows). Gratulujemy!!! Informację docierają do nas z każdych stron i już jutro na spokojnie wrzucimy relację!
12 sierpnia 2011r. "Mistrzostwa Świata Freestyle Football- relacja na dzien przed finałem!"
Rundy kwalifikacyjne jak i eliminacyjne właśnie dobiegły końca! Już jutro Wielki Finał tegorocznych Mistrzostw Świata w Trikach Piłkarskich organizowancyh przez Światową i Czeską Federeację Freestyle Football. Spośród ponad 200 uczestników do finałów awansowała tylko 18 najlepszych, a wsród nich ubiegłoroczny Vicemistrz Europy Krzysztof Golonka! Możemy tylko zdradzić, że Krzysiek na tegoroczny finał przygotwał specjalny 3minutowy pokaz z elementami, które nigdy wcześniej nie były prezentowane. Pozostaję tylko wierzyć i trzymać kciuki- że wszystko pójdzie bezbłednie!
9 september 2011r. "Mistrzostwa Świata Freestyle Football 2011- Praga"
Już jutro Krzysztof Golonka rozpocznie zmagania w Oficjalnych Mistrzostwach Świata Freestyle Football odbywających się w tym roku w stolicy Czech- Pradze. Ponad 200 zawodników z całego Świata, 4 dni rywalizacji by wyłonić tego jednego najlepszego! Trzymajcie Kciuki!
8 sierpnia 2011r. "Dni Targowiska 2011"
W ubiegły weekend w miejsowości Targowiska, woj. małopolskie coroczną impreza pod nazwą "Dni Targowiska 2011". Podczas tego wydarzenia, swoje umiejętności żonglerskie zaprezentował Krzysztof Golonka
5 sierpnia 2011r. "Wizyta w Centrum Zdrowia Dziecka- Warszawa"
W ubiegły czwartek Krzysiek Golonka odwiedził Oddział Rehabilitacji Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Zaprezentował swoje umiejętności żonglerskie i poprowadził krótkie warsztaty dla dzieciaków. Bardzo dziękujemy za niesamowitą atmosferę!
3 sierpnia 2011r. "Oficjalne Otwarcie- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży"
Aktualna halowa mistrzyni świata w skoku o tyczce, Anna Rogowska dokonała symbolicznego rozpalenia znicza XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. Uroczystość otwarcia Olimpiady zagościła w płockim amfiteatrze. Po oficjalnej części, na scenie wystąpił ze swoim show specjalista tricków piłkarskich Krzysztof Golonka oraz zespół Enej!
27 lipca 2011r. "Impreza Zamknięta- Sopot"
Pokaz Trików Piłkarskich Freestyle Football, a także prowadzone przez Krzyśka Golonkę warsztaty, konkursy były jedna z głównych atrakcji imprezy zamkniętej firmy Hestia.
20 lipca 2011r. "Wizyta w Centrum Zdrowia Dziecka- Warszawa"
Już jutro Krzysiek Golonka odwiedzi ze specjalnym pokazem Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Zaprezentuje czym jest freestyle football, a także postara się nauczyć dzieciaki troszkę sztuczek z piłką nożną.
17 lipca 2011r. "Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Piłka Nożna"
W ubiegłym tygodniu Freestyle Krzysztofa Golonki rozpoczął zmagania piłkarskie, a już za 4 dni w Płockim Amfiteatrze odbędzie się Oficjalne Otwarcie Olimpiady. Częścią tego widowiska będzie specjalny pokaz Krzyśka Golonki, a także koncert zespółu Enej! Zapraszamy, wstęp wolny!
14 lipca 2011r. "Wywiad z Krzyśkiem Golonką dla Agora TV"
Pod tym linkiem "Click!" można obejrzeć zapis wywiadu nagranego podczas Agora Kids Cup odbywającego się w Bytomiu. Serdecznie zapraszamy!
8 lipca 2010 "Impreza zamknięta- "Ergo Hestia"!
Już w tą sobotę Krzysztof Golonki pojawi się w Sopocie, gdzie uświetni pokazami sztuczek piłkarskich piknik firmy Ergo Hestia. Prócz występów poprowadzi konkursy i warsztaty dla uczestników imprezy.
3 lipca 2011r. "Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Piłka Nożna"
Już jutro w Płocku młodzież z całej Polski rozpocznie rywalizację w tegorocznej letniej Ogólnopolskiej Letniej Olimpiadzie. Tradycyjnie pierwszą konkurencją będzie piłką nożna i właśnie podczas rozpoczęcia zmagań w tej dyscyplnie swój freestyle'owy show zaprezentuje Krzysiek Golonka.
2 lipca 2011r. "Spotkanie z przedstawicielami światowych stacji telewizyjnych- Euro2012"
W Warszawie odbyły się zorganizowane przez UEFA i Spółkę EURO 2012 Polska warsztaty dla przedstawicieli 53 stacji telewizyjnych mających prawo do transmisji Turnieju. Wzięło w nich udział ok. 250 osób reprezentujących telewizje krajów europejskich oraz z innych kontynentów. Atrakcją wieczoru był show żonglerki piłkarskiej V-ce Mistrza Europy, finalisty programu „Mam Talent!” – Krzysztofa Golonki
29 czerwca 2011r. "Międzynarodowy Turniej Piłkarski- Źlincice, k. Opola"
W ubiegłą sobotę Krzysiek Golonka był specjalnym gościem Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej w Źlinicach. Prócz profesjonalnych pokazów freestyle football Krzysztof poprowadził warsztaty sztuczek piłkarskich z udziałem zawodników i kibiców.
14 czerwca 2011r. Koncert Charytatywny "Sandra walczy o życie"
Już jutro w Lizard Kingu (Kraków) o 19.00 wystartuje koncert charytatywny z udziałem uczestników Mam Talent: Mateusza Ziółko, Kasi Sochackiej, Krzyśka Golonki. Imprezę poprowadzi Adam Grzanka z Formacji Chatelet! Serdecznie zapraszamy!
24 czerwca 2011r. "Finał Turnieju Agora Kids Cup- Bytom"
W bytomskim Centrum Handlowym Agora odbył się finał zmagań turnieju piłkarskiego Agora Kids Cup. Impreza organizowana przez zespół Polonie Bytom przyciągnęła olbrzymią liczbę dzieciaków, jak i starszych fanów futbolu. Na zakończenie turnieju pokazy i warsztaty sztuczek piłkarskich zaprezentował Krzysztof Golonka.
22 czerwca 2011r. "Akcja Wyjść naprzeciw- Kobylanka"
Już jutro w miejscowości Kobylanka,k.Gorlic odbędzie się finał tegorocznej kampanii "Wyjść naprzeciw". Podczas Imprezy odbywającej się pod hasłem "sport i muzyka przeciw nałogom" wystąpią: Krzysztof Golonka - żonglerka piłkarska, Krystian Herba - jazda akrobatyczna na rowerze, Tomasz Kowal - strongman i akrobaci sportowi Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" w Rzeszowie. Zapraszamy!
20 czerwca 2011r. "Event Uefa Euro 2012 & Polska Organizacja Turystyczna" Warszawa
W najbliższy wtorek w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się uroczyste spotkanie z przedstawicielami światowych stacji telewizyjnych, które relacjonować będą Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Atrakcją wieczoru będzie show żonglerki piłkarskiej uczestnika programu „Mam talent”, a także bohatera spotu reklamującego Polskę przed Euro2012 – Krzysztofa Golonki.
18 czerwca 2011r. "Piłkarskie Triki" Filmy i zdjęcia z warsztatów!
Na portalu Wroclove2012.com ukazała się właśnie obszerna relacją z pierwszych w Polsce warsztatów freestyle football prowadzonych przez Krzyśka Golonki. Zapraszamy link.
17 czerwca 2011r. "Agora Kids Cup 2011" Bytom
Sześć dzielnic Bytomia, sześć dni eliminacji, kilkadziesiąt drużyn i kilkuset młodych piłkarzy. Rozpoczyna się Agora Kids Cup - turniej piłkarski dla dzieci pod patronatem Polonii Bytom. Zwycięzcy eliminacji zmierzą się 19 czerwca w wielkim finale w Agorze Bytom. Gwiazdą finału turnieju będzie Krzysztof Golonka
16 czerwca 2011r. "Pokaz Freestyle Football OYTG- Wrocław"
Zapraszamy do obejrzenia pokazu freestyle football podczas imprezy otwartej One Year To GO, Euro 2012 we Wrocławiu. Umiejętnośći żonglerskie podziwiało około 20 tysięcy ludzi zgromadzonych w Parku Pergola link.
15 czerwca 2011r. "Impreza zamknięta, Wood-mizer"
Już w najbliższą sobotę w Koninie odbędzie się zamknięta impreza filmy Wood-mizer. Podczas pikniku swoje umiejętności wykonywania sztuczek piłkarskich zaprezentuje Krzysiek Golonka.
13 czerwca 2011r. Akcja: "Sport przeciwko agresji"- wizyta w Sylmierzycach"
W ubiegły wtorek w ramach akcji profilaktycznej skierowanej przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum "Sport przeciwko agresji" odwiedził zaprzyjaźniony Zespół Szkół w Sulmierzycach.
13czerwca 2011r. Warsztaty "Piłkarskie Triki" - Finał!
Przez pięć godzin w weekend przy wrocławskiej Pergoli zwycięzcy konkursu portalu www.wroclove2012.com uczyli się żonglować piłką pod okiem Krzysztofa Golonki - wicemistrza Europy w piłkarskich trikach. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i gratulację dla zwycięców.
10 czerwca 2011r. "One Year To Go, Euro2012" Wrocław
Ponad 20 000 osób na widowni, 10 telebimów, olbrzymi pokaz multimedialnej fontanny i blisko 2 godzinne piłkarskie śhow we Wrocławiu, którego częścią był również wspólny pokaz absolutnej europejskiej czołówki Freestyle Football: Krzysztofa Golonki i Pawła Skóry. Wkrótce cały pokaz, jak i więcej zdjęć!
6 czerwca 2011r. "One Year to Go, Euro 2012" Wrocław
Już jutro o godzinie 21.30 na Pergoli na jednej scenie wystąpią m.in. Patrycja Markowska,Gienek Loska, Piotr Kupicha, Stachursky, L.U.C, Sabina Golanowska oraz Krzysztof Golonka & Paweł Skóra. Widzów czeka też specjalny piłkarski pokaz multimedialnej fontanny, przy której produkcji wykorzystano ruchy piłkarskie Krzyśka. Zapraszamy!
3 czerwca 2011r. "Wygraj Warsztaty z Krzysztofem Golonką!"- rozstrzygnięcie!
Wspólna akcja Euro2012 i Krzyśka Golonki wkracza w fazę finałową. Spośród olbrzymiej liczby zgłoszeń wybraliśmy 10 najlepszych uczestników z którymi już w tą sobotę spotkamy się we Wrocławiu na Pierwszych w Polsce Oficjalnych Warsztatach Trików Piłkarskich. Start godz: 10.00, miejsce: Park Pegrola!
23 czerwca 2011r. "Impreza zamknięta, Media-expert"
Już w najbliższą niedzielę w Tarnobrzegu odbędzie się zamknięta impreza filmy Media-expert. Podczas eventu swoje umiejętności żonglerskie zaprezentuje Krzysztof Golonka.
2 czerwca 2011r. "Impreza zamknięta- Citroen"
Już w najbliższy czwartek pokazy/ warsztaty sztuczek piłkarskich prowadzone przez Krzyśka Golonkę uświetnią imprezę zamkniętą firmy Citroen odbywającą się w Rawie Mazowieckiej.
1 czerwca 2011r. "Dzień Dziecka 2011- Sport przeciwko agresji"
1 czerwca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Dziecka, w tym roku Krzysiek odwiedził uczniów szkoły do której jeszcze kilka lat samemu dane mu było uczęszczać. Podczas uroczystości zaprezentował swój pokaz freestyle football, a także poprowadził warsztaty trików piłkarskich dla chętnych.
30 maja 2011r. "Impreza zamknięta - Carlsberg"
Pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu Krzysztofa Golonki był główną częścią widowiska podczas imprezy zamkniętej firmy Carlsberg odbywającej się w Warszawie. Umiejętności Krzyśka na własne oczy mógł zobaczyć m.in specjalny gość eventu: Peter Schmeichel- czyli bramkarz wszechczasów Manchesteru United.
29 maja 2011r. "Kawa czy Herbata, TVP1"
Zapraszamy do obejrzenia zapisu środowej wizyty Krzyśka w studiu "Kawa czy Herbata" na TVP1 "Click!" Prócz krótkiego pokazu trików piłkarskich, Krzysiek opowiedział także o zbliżających się pierwszych w Polsce warsztatach Freestyle Football.
27 maja 2011r. "Reklama EURO 2012 z udziałem Krzysztofa Golonki"
Spot Euro2012 wreszcie dostępny! Pod tym linkiem "Click!" można obejrzeć całą animacje promującą Polskę podczas tegorocznych targów turystycznych ITB w Berlinie. Dzięki nowoczesnej technologii Motion Capture umiejętnośći Krzyśka zostały odwzorowane i przeniesione na głównego bohatera reklamy. Projekt zostały wykonany na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej przez studio Platige Image z Tomaszem Bagińskim na czele.
24 maja 2011r. "Kawa czy Herbata z Krzyśkiem Golonką"
Zapraszamy do oglądania środowego wydania Kawy czy Herbaty na TVP1, której gościem będzie Krzysztof Golonka. W programie nadawanym na żywo prócz wywiadu z mistrzem żonglerki piłkarkiej, będzie można również zobaczyć krótki pokaz sztuczek z piłką nożną. Zapraszamy: środa, godz: 7.00
24 maja 2011r. "UEFA Grassroots Day- Warszawa"
W tą środę odbędzie się druga edycja UEFA Grassroots Day, czyli święta amatorskiej piłki nożnej w Europie. Tego dnia w całej Polsce odbywać się będą turnieje, konkursy i pikniki piłkarskie, koordynowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Podczas finału imprezy w samym centrum Warszawy przed PKiN swoje umiejętności Freestyle Footballowe zaprezetnuje Krzysiek Golonka. Zapraszamy!
23 maja 2011r. "Freestyle Football- Juwenalia Krakowskie"
Właśnie zakończyły się tegoroczne Juwenalia w Krakowie. Swój udział w tym artystycznym przedsięwzięciu miał także Krzysztof Golonka, który zaprezentował niesamowity show piłkarski w ubiegłą sobotę. Dziękujemy.
16 maja 2011r. "Impreza zamknięta - Carlsberg"
Calsberg jest jednym z oficjalnych sponsorów Euro2012 w Polsce i Ukrainie. Już w ten wtorek w Warszawie odbędzie się oficjalne spotkanie przedstawicieli marki z całej Europy. Główna atrakcją eventu będzie pokaz sztuczek piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki
14 maja 2011r. "Euro2012 Wrocław: Wygraj Warsztaty z Krzysztofem Golonką!"
Takiej akcji jeszcze nie było! Wspólnie z organizatorami Euro2012 we Wrocławiu organizujemy pierwszy w Polsce, a może i na Świecie konkurs w którym do wygrania będzie udział w warsztatach trików piłkarskich prowadzonych przez Krzyśka Golonkę. Konkurs potrwa do 29 maja! Szczegóły: www.konkurs.wroclove2012.com!Szczegóły:
12 maja 2011r. "Wywiad dla Dziennika Polskiego"
W dzisiejszym wydaniu gazety "Dziennik Polski" można przeczytać obszerny wywiad z Krzysztofem Golonka- finalistą Mam Talent i dwukrotnym Wicemistrzem Europy w Trikach Piłkarskich. Opowiada m.in w nim o przygotowaniach do tegorocznych Mistrzostw Świata, a także jak wygląda jego trasa pokazów po całej Polsce!
10 maja 2011r. Wywiad z Krzyśkiem dla "PiłkaCV"
Pod tym linkiem "Click!" można przeczytać obszerny wywiad z Krzyśkiem Golonką przeprowadzonym specjalnie dla portalu PilkaCV.pl Zapraszamy!
9 maja 2011r. "Trasa Adidas Intense Touch z Krzyśkiem Golonką- podsumowanie"
Olbrzymim sukcesem zakończyła się blisko 2 miesięczna trasa pokazowa "Adidas Intense Touch" z udziałem piłkarskiego freestylera Krzysztofa Golonki. Pokazy sztuczek piłkarskich można było zobaczyć w centrach handlowych w największych miastach w Polsce m.in: w Gdańsku, Warszawie czy Poznaniu. Przez warsztaty prowadzone przez Krzyśka przewinęły się setki chętnych, każdy z nich otrzymał firmowe nagrody, a sam Krzysiek rozdał nieliczoną liczbę autografów.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim organizatorom: Coty Polska, Adidas, Unlimited oraz Incubi. Współpraca z Państwem to czysta przyjemność!
7 maja 2011r. Akcja: "Sport przeciwko agresji"- wizyta w Łososinie Dolnej"
Już w poniedziałek w ramach akcji profilaktycznej skierowanej przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum "Sport przeciwko agresji" odwiedzi zaprzyjaźniony Zespół Szkół w Łososinie Dolnej.
6 maja 2011r. "Adidas Intense Touch- Warszawa"
Już jutro na terenie Galeria Handlowej Gocław w Warszawie odbędzie się ostatni przystanek serii pokazów i warsztatów sztuczek piłkarskich z udziałem Krzyśka Golonki "Adidas Intense Touch" Serdecznie zapraszamy!
28 kwietnia 2011r. "Adidas Intense Touch z Krzyśkiem Golonką- Poznań"
Już w tą sobotę piątym przystankiem trasy pokazowej "Adidas Intense Touch" z Krzyśkiem Golonką będzie Poznań . Wszystkich zainteresowanych pokazami tricków piłkarskich freestyle football w wykonaniu Krzyśka Golonki zapraszamy od godziny 10 do Galeria Handlowej: King Cross.
24 kwietnia 2011r. "Otwarcie Centrum Hotelowego na Euro2012- Condohotels"
W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie Bazy Hotelowej w Ostródzie, przeznaczonej m.in na Euro2012. Imprezę poprowadził Maciej Iwański, a swoje umiejętności żonglerskie zaprezentował Krzysztof Golonka. Na scenie pojawili się również: Krzysztof Kiljański, Nasty Ladies, a swój recital kabaretowy wykonał Krzysztof Piasecki.
20 kwietnia 2011r. "Święta Wielkanocne 2011"
Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy Napełnią wszystkich nadzieją i wiarą Przyniosą radość i pokój i pozwolą z ufnością spojrzeć w przyszłość.
19 kwietnia 2011r. "Intense Touch by Adidas- Gdańsk"
Już drugi raz udaliśmy się do Gdańśka by promować nową serie zapachów od marki Adidas. Tym razem całą sobotę spędziliśmy w jednym z największych galerii handlowych tego miasta. Pamiętajcie startujemy zawsze od godziny 10! Bardzo dziękujemy za żywiołowe reakcje podczas wszystkich żonglerskich pokazów Krzyśka!
17 kwietnia 2011r. "Impreza Zamknięta - Odido"
Wspólne show Krzyśka Golonki z zespołem cheerleaderek rozpoczęło event firmy Odido odbywający się w Warszawie. Na scenie pojawiła także Formacja Chatelet, a imprezę poprowadził Dariusz Szpakowski.
14 kwietnia 2011r. "Otwarcie Willa Port w Ostródzie"
Już w ten piątek Krzysztof Golonka wystąpi podczas Oficjalnego Otwarcia Hotelu Willa Port w Ostródzie. W specjalnie na tą okazję stworzonym show wezmą również udział cheerleaderki.
11 kwietnia 2011r. "Książka: Mistrzowie i młode talenty"
Wydawnictwem "DeGie" ukazała się właśnie ponad 100-stronnicowa publikacja "Mistrzowie i młode talenty". Opisuje ona 13 sportowych postaci z rejonu Sądeczczyzny. W dziale młode talenty został zamieszczony profil Krzyśka Golonki. Bardzo dziękujemy!
9kwietnia 2011r. "Dzień Otwarty Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie"
Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności wykonywania sztuczek piłkarskich podczas Dnia Otwartego Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Freestyle Football Performance odbył się w Gmachu Głównym AGH
8 kwietnia 2011r. "Adidas Intense Touch- Gdańsk"
Już jutro na terenie Galeria Handlowej Leclerc w Gdańsku odbędzie się 3 przystanek serii pokazów i warsztatów sztuczek piłkarskich z udziałem Krzyśka Golonki "Adidas Intense Touch" Serdecznie zapraszamy! Będzie można nauczyć się wykonywania wielu trików piłkarskich!
7 kwietnia 2011r. "Impreza zamknięta Odido"
Już w najbliższy piątek pokazy piłkarskich sztuczek w wykonaniu Krzyśka Golonki uświetnią tegoroczną imprezę zamkniętą firmy Odido odbywającą się w Warszawie.
6 kwietnia 2011r. "Życie po Mam Talent- Krzysztof Golonka dla onet.pl"
Właśnie ukazał się najnowszy artykuł o Krzyśku dla portalu onet, w który przedstawia jak zmieniło się jego życie od czasu udziału w popularnym programie TVN "Mam Talent". Materiał był dostępny na głównej stronie portalu, dzięki czemu przeczytały go setki tysięcy osób w całej Polsce. Kliknij by przeczytać!.
4 kwietnia 2011r. Krzysztof Golonka- Official Facebook Page
Zapraszamy do odwiedzania oficjalnej strony Krzyśka na portalu Facebook! facebook.com/GolonkaKrzysztof Na początek przygotowaliśmy dla Was konkurs, gdzie do wygrania są fantastyczne nagrody (telefon, odzież i sprzęt sportowy)
2 kwietnia 2011r. "Adidas Intense Touch z Krzyśkiem Golonką- Szczecin"
Już w tą sobotę drugim przystankiem trasy pokazowej "Adidas Intense Touch" z Krzyśkiem Golonką będzie Szczecin . Wszystkich zainteresowanych pokazami tricków piłkarskich freestyle football w wykonaniu Krzyśka Golonki zapraszamy od godziny 10 do Galeria Handlowej Real
1 kwietnia 2011r. "Dzień Otwarty Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie 2011"
Już w najbliższy czwartek Krzysztof Golonka zaprezentuje swoje umiejętności wykonywania sztuczek piłkarskich podczas Dnia Otwartego Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Pokaz Freestyle Football odbył się w Gmachu Głównym AGH A0 w Krakowie o dgdz: 12.30
25 marca 2011r. "Adidas Intense Touch z Krzyśkiem Golonką"
Ruszyła ogólnopolska akcja promującą wprowadzenie na rynek serii kosmetyków Adidas Intense Touch. Pokazy tricków piłkarskich Krzysztofa Golonki będą głównym elementem eventów odbywających się kolejno: 26 III Kraków, 2 IV Szczecin, 9 IV Gdańsk, 15 Gdańsk, 30 IV Poznań oraz 7 V Warszawa.
23 marca 2011r. "Koncert Charytatywny w Braniewie"
Sukcesem zakończył się tegoroczny koncert fundacji "Nasze Dzieci" w Braniewie z udziałem uczestników "Mam Talent". Zebrana kwota, blisko 50 000zł zostanie przeznaczone na sfinansowanie dwutygodniowych kolonii dla dzieci będących w trakcie leczenia choroby nowotworowej i po jej zakończeniu. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom jak i organizatorom: Piotrkowi Śliwiakowi i Ewie Gorzelak ;-)
20 marca 2011r. "Impreza VIP- Stadion Euro2012 Wrocław"
W showroomie wrocławskiego Stadionu EURO2012 odbył się specjalny event podczas którego wszystkie loże VIP zostały sprzedane. Imprezę poprowadził prezenter TVP1 Maciej Kurzajewski. O oprawę muzyczną zadbali m.in P.Kupicha, Stachursky, P.Cugowski, S.Golanowska, a swoje freestyle'owe umiejętności piłkarskie zaprezentował także Krzysztof Golonka.
16 marca 2011r. "Fundacja Nasze Dzieci- Koncert w Braniewie- sobota godz: 17.00, BCK"
Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą wesprzeć Fundację "Nasze Dzieci" działającą przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" na tegoroczny koncert charytatywny w Braniewie.Wystąpią m.in: Magda Welc, TapDJ, Sławomir Jenerowicz i Krzysztof Golonka.
15 marca 2011r. "Stalex Liga 2011- Gala Finałowa"
Pokazy Freestyle Football Krzyśka Golonki uświetniły tegoroczną Galę Finałową "Stalex Ligi" w Świeciu. Po głównych występach Krzysiek przeprowadził warsztaty wykonywania sztuczek piłkarskich z najmłodszymi zawodnikami. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!
12 marca 2011r. "Event VIP- Stadion Euro2012 we Wrocławiu"
W najbliższy wtorek pokaz trików piłkarskich w wykonaniu Krzyśka Golonki uświetni imprezę promującą loże VIP na wrocławskim stadionie.
10 marca 2011r. "Gala Finałowa Stalex Liga 2011- Świecie"
Już w tą niedzielę odbędzie się gala finałowa czwartej edycji halowej ligi piłki nożnej "Stalex" w Świeciu. O oprawę artystyczną imprezy zadbają uczestnicy "Mam Talent": Krzysztof Golonka- Sztuczki Piłkarskie Freestyle Football oraz Studio Tańca "UDS" z Lublina
8 marca 2011r. "Międzynarodowe Targi Turystyczne w Berlinie"
Polską obecność jako kraju partnerskiego na ITB 2011 zainauguruje wystąpienie na Gali otwarcia. Uroczystość ta zgromadzi ponad 4 500 przedstawicieli branży turystycznej świata. Głównym punktem Gali będzie opowieść o Polsce - multimedialny pokaz w technologii 3D- w którego tworzeniu udział wzięli- Łukasz Zięba jako tancerz i Krzysztof Golonka jako piłkarz, żongler.
5 marca 2011r. "PKM 2012- Leszno"
W ubiegły piątek pokazy tricków piłkarskich freestyle football były jedną z głównych atrakcji podczas imprezy zamkniętej pod nazwą PKM Duda 2012 w Lesznie. Dzień wcześniej Krzysiek wspólnie z Dariuszem Szpakowskim odwiedził najmłodszych zawodników lokalnej drużyny by wręczyć im nowe stroje piłkarskie. Nie obyło się również bez pokazu i warsztatów.
3 marca 2011r. "Football Business Conference 2011"
Już 7 marca w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie odbędzie się najważniejsze spotkanie Biznesu i Futbolu Europy Środkowo-wschodniej "Football Business Conference". Na specjalnie zaproszenie organizatorów swoje umiejętności podczas Oficjalnego Otwarcia Konferencji zaprezentuje Krzysztof Golonka.
1 marca 2011r. "PKM Duda 2012- Impreza Zamknięta"
Już w ten piątek Krzysztof Golonka wystąpi podczas Gali Finałowej- PKM Duda 2012 w Lesznie. Dzień wcześniej (czwartek) wraz z Dariuszem Szpakowskim odwiedzą natomiast najmłodszych zawodników lokalnego klubu piłkarskiego Pakosław i wręczą nowe stroje piłkarskie ufundowane przez firmę PKM DUDA.
19 lutego 2011r. "Freestyle Football Workshops- Legnica 2011"
Na specjalne zaproszenie OSiRu w Legnicy w miniony czwartek Krzysztof Golonka poprowadził specjalne warsztaty wykonywania trików piłkarskich. Możliwość poznania tajników Freestyle Football przyciągnęła masę zainteresowanych, w tym olbrzymią liczbę dzieciaków mających w tym czasie Ferie Zimowe. Dziękujemy!
17 lutego 2011r. "Piłka w g(ó)rze- Wywiad dla Magazynu BIS"
W najnowszym Magazynie BIS (luty 2011) pojawił się obszerny wywiad z Krzyśkiem Golonką. Wkrótce cały artykuł będzie można znaleźć w dziale Galeria.
15 lutego 2011r. "Warsztaty Freestyle Football- Legnica 2011"
Już w ten czwartek Krzysztof Golonka poprowadzi warsztaty wykonywania tricków piłkarskich w Legnicy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na hale przy ul. Lotniczej na godz: 10.00
8 lutego 2011r. "Impreza zamknięta- Totolotek"
Freestyle Football Show w wykonaniu Krzysztofa Golonki otwarł tegoroczną Galę firmy Totolotek podsumowującą rok 2010. Na zakończenie eventu na scenie pojawił się zespół FEEL.
5 lutego 2011r. "Adidas Intense Touch - Prezentacja"
Pokaz Sztuczek Piłkarskich Freestyle Football Krzysztofa Golonki będzie głównym punktem prezentacji nowej linii zapachu "Intense Touch" firmy Adidas, która odbędzie się najbliższy piątek w Warszawie.
30 stycznia 2011r. "Impreza Zamknięta- Totolotek"
W najbliższa niedzielę Krzysiek wystąpi podczas Gali Podsumowującej rok 2010 firmy Totolotek S.A. Event odbędzie się w Hotelu Mazurkas pod Warszawą.
27 stycznia 2011r. "Uroczysta Gala firmy Monier w Warszawa"
Pokaz żonglerki piłką nożna Krzysztofa Golonki był jedną z głównych atrakcji tegorocznej Gali firmy "Monier" odbywającej się w Warszawie. Na zakończenie eventu wystąpił zespół IRA
25 stycznia 2011r. "Gala Hermes w Warszawie"
Już w ten piątek Pokaz Trików Piłkarskich Krzyśka Golonki będzie główną atrakcją imprezy zamkniętej stowarzyszenia "Hermes" odbywającej się w Hotelu Intercontinental w Warszawie.
24 stycznia 2011r. "Miasteczko Orange/ Uefa EURO 2012 w Warszawie"
Prosto z światowych targów BAU w Monachium, Krzysztof Golonka przyleciał do Warszawy gdzie przez cały weekend występował i prowadził warsztaty Freestyle Football w namiotach sferycznych pod PKiN. Impreza sponsorowana przez firmę Orange, uczciła środowe podpisanie umowy partnerskiej podczas EURO2012. Sam event przyciągnał tysiące Warszawiaków i był transmitowany m.in w TVN24,TVP czy Orange Sport.
22 stycznia 2011r. "Międzynarodowe Targi BAU w Monachium"
W dniach 17-20 stycznia 2011 Krzysiek przebywał w stolicy Bawarii Monachium, gdzie odbywały się jedne z największych na Świecie targów budowlanych BAU. Na zaproszenie firmy Aluprof, prezentował Freestyle Football na specjalnie do tego celu wybudowanym mini Stadionie Piłkarskim "Aluprof Arena"
18 stycznia 2011r. "Stal Cup 2011 - Freestyle Football Shows"
Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności żonglerskie podczas tegorocznej edycji finału ligi halowej Stal Cup 2011. Wicemistrz Europy w Sztuczkach Piłkarskich zaprezentował się aż trzykrotnie przed publicznością w Nowej Dębie
15 stycznia 2011r. "Orange/ Uefa Euro 2012- PKiN Warszawa"
Już w najbliższą środę w Warszawie odbędzie się uroczystość podpisania umowy partnerskiej między Orange, a UEFA EURO2012. W związku z tym, już w najbliższy weekend w specjalnych namiotach Orange przed PKiN odbędzie się otwarta dla publiczności impreza z masą atrakcji. Prócz samych pokazów Freestyle Football, Krzysztof Golonka poprowadzi również warsztaty piłkarskie. Zapraszamy!
14 stycznia 2011r. "Monier- Impreza zamknięta Warszawa"
W najbliższy piątek pokaz sztuczek piłkarskich Football Freestyle będzie jedną z głównych atrakcji Gali Superdekarz 2011, dla firmy Monier odbywającej się w Warszawie
13 stycznia 2011r. "ALUPROF, Targi BAU w Monachium - Niemcy (17-20 I 2011)"
Dzień po turnieju Stal Cup, Krzysztof Golonka uda się do stolicy Bawarii czyli Monachium, gdzie przez cały tydzień odbywać się będą jedne z największych na świecie targów budowlanych. Pokazy Freestyle Football w wykonaniu Krzyśka będa jedną z atrakcji przygotowancyh przez firmę Aluprof, jednego z najwiekszych dostawców systemów aluminiowych potrzebych m.in do budowy stadionów piłkarskich na całym świecie.
12 stycznia 2011r. "Stal Cup 2011 Nowa Dęba"
Już w tą sobotę pokazy trików piłkarskich Freestyle Football uświetnią tegoroczną edycję turnieju piłki nożnej halowej "Stal Cup 2011" odbywającego się w Nowej Dębie. Prócz Krzyśka swoje umiejętności zaprezentuje również Damian Gielnicki- Mistrz Świata w Footbag, czyli popularną zośkę
10 stycznia 2011r. "Pokazy Freestyle Football podczas WOŚP 2011"
Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności żonglerskie piłką nożna m.in w Rabce Zdroju podczas tegorocznej już XIX edycji "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"
4 stycznia 2011r. "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy"
Już w najbliższy weekend odbędzie się XIX finał WOŚP. Krzysztof od kilku lat wspiera tą szlachetną inicjatywę m.in swoimi występami w całej Polsce. W tym roku pojawi się w Rabce Zdroju oraz Krakowie.
22 grudnia 2010r. Życzenia Zdrowych, Spokojnych, Pełnych Rodzinnego Ciepła
Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku

życzą
Krzysiek wraz z Redakcją
16 grudnia 2010r. "Konwent Pirelli 2010 - Łódź"
Już w ten piątek odbędzię się miedzynarodowy konwent firmy Pirelli podczas której swoje umiejętności żonglerki piłkarskiej zaprezentuje Krzysztof Golonka. Specjalnie na tą okazję stworzony układ nawiązywać będzie do dwóch największych włoskich klubów piłarskich: Interu Mediolan oraz AC Milan
14 grudnia 2010r. "Freestyle Football Shows w Łodzi"
Na specjalne zaproszenie organizatorów tegorocznych "Targów Imprez" odbywających się w Hali Sportowej w Łodzi wystąpił Krzysztof Golonka. Swoje autorskie pokazy trików piłkarskich zaprezentował kilkakrotnie na głównej scenie przed licznie zgromadzoną publicznością.
8 grudnia 2010r. "Gwiazdy YCD i Mam Talent w Bochni"
Krzysztof Golonka zaprezentował swój talent w wykonywaniu trików piłkarskich Freestyle Football podczas sobotniego eventu odbywającego się w Bochni. Prócz pokazów, przeprowadzał także warsztaty wykonywania sztuczek z udziałem publiczności. Bardzo dziękujemy.
6 grudnia 2010r. "Sesja zdjęciowa dla BIS"
Krzysiek Golonka wziął udział w sesji zdjęciowej dla Magazynu Studenckiego BIS. Fotografie wraz z obszernym artykułem na temat piłkarskiego freestyle będzie można zobaczyć już w styczniowym numerze.
3 grudnia 2010r. "Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej w Brzesku"
Sztuczki piłkarskie w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetniły zakończenie tegorocznej edycji Turnieju Piłki Nożnej Orlików Can-Pack S.A. w Brzesku
1 grudnia 2010r. "Weekend z Gwiazdami YOU CAN DANCE i MAM TALENT"
Już w przyszłą sobotę pokazy Freestyle Football Krzysztofa Golonki będzie można zobaczyć podczas Otwarcia Centrum Handlowego Rondo w Bochni. Wystąpią także Leal Zielińska, Aleks Paliński, Krystian Herba i Patenciarz Start godz. 10.00 Zapraszamy
27 listopada 2010r. "Turniej Orlików Can PACK S.A. - Brzesko"
Już jutro o godzinie 14 Krzysztof Golonka wystąpi na oficjalnym zakończeniu tegorocznego Turnieju Orlików "Can Pack S.A." w Brzesku. Zaprezentuje swój autorski Pokaz Freestyle Football, a także poprowadzi warsztaty z uczestnikami eventu.
22 listopada 2010r. "Happening Sportowy- Nowy Sącz"
Pokaz Trików z piłką nożna w wykonaniu Krzysztofa Golonki był jedną z głównych atrakcji tegorocznego Happeningu Sportowego odbywającego się na rynku w Nowym Sączu. Mimo niesprzyjającej aury atmosferycznej, publiczność dopisała, a sam pokaz został bardzo ciepło przyjęty. Dziękujemy
17 listopada 2010r. "Krzysztof Golonka w Brzesku"
Pokaz Trików Piłkarskich Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetniły Oficjalne Otwarcie Boiska Orlik i Nowej Hali Sportowej w Brzesku.
14 listopada 2010r. "Happening Sportowy- Nowy Sącz"
W czwartek na rynku Nowego Sącza odbędzie się otwarta impreza pod nazwą Happening Sportowy- "Łaczymy Pokolenia" organizowany przez SUTW NS. W akcji będzie można zobaczyć Krzyśka Golonkę i zaprzyjaźniony team trialu rowerowego z Rabki Team Koxx. Zapraszamy!
10 listopada 2010r. "Otwarcie Orlika w Brzesku"
Już w najbliższy poniedziałek triki piłkarskie Freestyle Football Krzysztofa Golonki będą główną atrakcją uroczystośći Otwarcia Boiska "Orlika 2012" w Brzesku. Serdecznie zapraszamy. Start godz. 11.00
5 listopada 2010r. "Otwarcie Centrum Sportowego w Zbąszynku"
Pokaz sztuczek z piłką nożna w wykonaniu Krzyśka Golonki rozpoczął uroczystość Otwarcia Centrum Sportowego i Orlika w Zbąszynku. Bardzo dziękujemy za świetne przyjęcie.
28 października 2010r. "Projekt 3D w Motion Capture"
W ubiegłą środę odbyło się nagranie z udziałem Krzysztofa Golonki i Tancerzy You Can Dance w nowoczesnej technologii 3D Motion Capture na potrzeby nowej animacji Tomasza Bagińskiego (reżysera nominowanego do Oscara za film Katedra) Więcej szczegółów wkrótce ;-)
25 października 2010r. "Otwarcie Centrum Sportowego i Orlika w Zbąszynku/ Dąbrówka Wlkp"
Już w ten piątek efektowny pokaz sztuczek z piłką Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetni uroczystość Otwarcia Nowego Centrum Sportowego wraz z Orlikim w Dąbrówce Wlkp.
20 października 2010r. "Co Za Tydzień w TVN"
W ubiegłą niedziele w programie "Co Za Tydzień" można było obejrzeć relacje przeprowadzona przez Oliviera Janiaka z meczu "Gwiazdy TVN - Politycy" w którym Krzysztof Golonka strzelił decydującą bramkę na 3-3.
14 października 2010r. "Krzysztof Golonka w TVN24- wideo"
Pod tym linkiem (click!). można obejrzeć zapis wideom rozmowy przeprowadzonej z Krzysztofem Golonką w TVN24 na temat Freestyle Football oraz Wielkiego Meczu. Zapraszamy
12 października 2010r. "Relacja z meczu Gwiazdy TVN- Politycy w DDTVN"
W dzisiejszym porannym programie Dzień Dobry TVN prowadzonym przez Marcina Prokopa została zaprezentowana relacja z Wielkiego Meczu w którym to Krzysztof Golonki strzelił decydującą bramkę. Wyjawiono też "sekret" tworzenia reklamy z udziałem Krzyśka oraz Marcina Prokopa ;-) zapowiadającej mecz "Gwiazdy TVN kontra Politycy"
10 października 2010r. "Pokaz, wywiad w TVN24"
Już jutro (poniedziałek godz. 9:10) Krzysztof Golonka będzie specjalnym gościem stacji TVN24.
Serdecznie zapraszamy do oglądania! Rozmowę przeprowadzi Jarosław Kuźniar
9 października 2010r. "Krzysiek Golonka bohaterem Drużyny Gwiazd TVN!!!"
Krzysztof Golonka dzięki pięknemu strzałowi w ostatniej minucie meczu z odległości ponad 20 metrów w same okienko bramki uratował drużynę "Gwiazd TVN" przed porażka z Politykami, którymi dowodził Premierem RP Donaldem Tuskiem. Ostateczny wynik spotkania 3-3. Gol Krzyśka można obejrzeć pod tym linkiem.
7 października 2010r. "Puchar Ligi Mistrzów w Polsce- SHOW przed Luisem Figo!!!"
W dniach 1-3 października Krzysztof Golonka prezentował swoje umiejętności żonglerskie podczas "Uefa Champions League Trophy Tour 2010". Pokaz Freestyle Football był także główną atrakcją podczas oficjalnego otwarcia imprezy w piątek wieczorem. Triki Piłkarskie Krzyśka oglądali m.in Luis Figo, Peter Schmeichel, natomiast imprezę poprowadził znany prezenter telewizyjny Mateusz Borek.
5 października 2010r. "Wielki Mecz: Gwiazdy TVN kontra Politycy z udziałem Krzysztofa Golonki!"
Krzysztof Golonka wystąpi w drużynie "Gwiazd TVN" w meczu charytatywnym przeciwko reprezentacji "Polityków RP". Prócz udziału w meczu, zaprezntuje również efektowny pokaz trików piłkarskich freestyle football przed bliską 25tysięczną publicznością w Warszawie. Start imprezy 15.00, mecz 17.00
29 września 2010r. "UEFA Champions League Trophy Tour Warsaw"
Przez cały najbliższy weekend efektowne pokazy trików piłkarskich Freestyle Football uświetnia impreze "UEFA Champions League Trophy Tour" w Warszawie. Krzysztof Golonka wystąpi rownież w piątek wieczorem na oficjalnym otwarciu Eventu, przed takimi piłkarskimi sławami jak choćby Luis Figo!
28 września 2010r. "Freestyle Show w Zakliczynie"
Efektowny pokaz żonglerki piłkarskiej uświetnił Uroczyste Otwarcie Trybyny w Zakliczynie. Występ i warsztaty z udziałem Krzysztofa Golonki zostały bardzo dobrze przyjęte. Bardzo dziekujemy!
25 września 2010r. "Oficjalne Otwarcie Trybun Stadionu w Zakliczynie"
Już jutro pokaz trików piłkarskich Freestyle Football będzie główną atrakcją podczas Oficjalnej Uroczystości Otwarcia Zadaszonych Trybun Stadion w Zaklicznie. Serdecznie zapraszamy: Warszaty piłkarskie godz: 13, Pokaz 15.30
23 września 2010r. "Wywiad w Radiu Zet"
Szczególnie zapraszamy do słuchania jutro w godzinach 11-13 ogólnopolskiego Radia Zet.
Krzysztof Golonka opowie o tym co zmienił w jego życiu program Mam Talent i jakie ma plany na przyszłość.
20 września 2010r. "Reklama TVN Marcin Prokop i Krzysztof Golonka"
Zapraszamy do oglądania stacji TVN, gdzie aktualnie prezentowany jest spot reklamowy z udziałem Marcina Prokopa i Krzysztofa Golonki. Reklama zapowiada zbliżający się 9 października mecz piłkarski "Gwiazdy TVN vs Politycy"
18 września 2010r. "Otwarcie Igrzysk Salos 2010"
Połączone siły grupy tanecznej Showdance oraz Football Freestylera Krzysztofa Golonki otwarły tegoroczne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej odbywające się w Płocku.
16 września 2010r. "Pokaz Freestyle Football w Modle Królewskiej"
Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejetności żonglerki piłka nożna oraz przeprowadził warsztaty wykonywania sztuczek podczas Dnia Sportu w Modle Krolewskiej koło Konina
13 września 2010r. "Zwyciestwo w Konkursie Catch Life by Sony Ericsson
Film Krzysztofa Golonki został doceniony poza granicami naszego kraju. W Światowym Turnieju "Catch Life" organizowanym przez firmę Sony Ericsson Clyde został jednym ze zwyciezców! Gratulujemy
12 września 2010r. "Wywiad w Radiu Eska"
Krzysztof Golonka w ubiegły poniedziałek był gościem Radia Eska, gdzie opowiedział m.in o Mistrzostwach Europy Freestyle Football w których zajał drugie miejsce, a także o najbliższych planach!
9 września 2010r. "Dzień Sportu- Stare Miasto"
W najbliższą sobotę odbędzię się coroczny Dzień Sportu w miejscowości Stare Miasto, koło Konina podczas którego swoje piłkarskie show zaprezentuje Krzysztof Golonka. Prócz pokazów przeprowadzi warsztaty szkolące wykonywanie trików. Zapraszamy godz. 16.30
7 września 2010r. "XVIII Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Płocku"
Już w najbliższy piątek Pokaz Sztuczek Piłkarskich Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki otworzy tegoroczne Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży. Uroczystość odbędzie się w płockim amfiteatrze, godz 19.00
7 września 2010r. "Światowy Dzień Freestyle Football- Katowice"
W ubiegła sobotę Krzysztof Golonka wraz z grupą zawodników ze Śląska wzięli udział w Światowym Dniu Freestyle Football mającym na celu, promocje tej dyscypliny sportu. Występami na ulicach największych miast w Polsce, zachęcali przechodniów do zapoznania się z piłkarskim freestyle'm. Krzysztof odwiedził Katowice
5 września 2010r. "Audycja w Radiu Eska 106,8fm"
Już jutro w godzinach porannych, około 8 Krzysztof Golonka będzie gościem w Radiu Eska. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji
4 września 2010r. "Wywiad w Dzienniku Polskim"
W dzisiejszym wydaniu Dziennika Polskiego można przeczytać wywiad z Vice Mistrzem Europy Freestyle Football Krzysztof Golonką. Dowiedzieć się o jego planach na przyszłość, a także wiele ciekawych informacji na temat realizacji programu Mam Talent!
4 września 2010r. "World Freestyle Football Day"
Już jutro Krzysztof Golonka wraz z grupa Freestylerów ze Śląska, wezmą udział w Światowym Dniu Piłkarskiego Freestyle. Będzie można nas zobaczyć w Centrum Katowic, oraz na najbardziej obleganych ulicach. Zapraszamy od 14.00
2 września 2010r. "Gazeta Krakowska, Polska The Times"
Właśnie ukazał się najnowszy numer Gazety Krakowskie, Polska The Times w którym można przeczytać obszerną relację na temat tegorocznych Mistrzostw Europy Freestyle Football (Praga 2010)w których to Krzysztof Golonka zajął dwukrotnie 2 miejsce! Opracował: Stanisław Smierciak
1 września 2010r. "Krzysztof GOLONKA podwójnym Vice Mistrzem Europy Freestyle Football Praga 2010!!!!"

Wspaniałych emocji dostarczyły Pierwsze Oficjalne Mistrzostwa Europy Freestyle Football w Pradze 2010. Krzysztof Golonka startując w dwóch konkurencjach zajął dwukrotnie 2 miejsce (The Best Freestyle Football Performance, oraz Battle) stając się oficjalnym Vice Mistrzem Europy w Trikach Piłkarskich. GRATULUJEMY!!!
23 sierpnia 2010r. "Karpaty Offer w Muszynie i Nowym Sączu"
Krzysztof Golonka zaprezentował swój pokaz sztuczek z piłką Freestyle Soccer podczas Miedzynarodowego Festiwalu Karpaty Offer odbywającego się w Muszynie oraz Nowym Saczu. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie.
18 sierpnia 2010r. "Mistrzostwa Europy Freestyle Football PRAGA 2010"
W ostatni weekend sierpnia odbędą się Pierwsze Oficjalne Mistrzostwa Europy w Trikach Piłkarskich w Pradze orgaznizwane przez CFFA, FThree i IFFa. Krzysztof Golonka również tam będzie i wystartuje w dwóch z trzech najbardziej prestiżowych konkurencjach na "The Best SHOW, oraz Battle" Trzymajcie Kciuki!
18 sierpnia 2010r. "Festiwal Karpaty Offer 2010"
Już w najbliższa sobotę Krzysztof "Clyde" Golonka zaprezentuje się przed małopolską publicznościa podczas Festiwalu Karpaty Offer. W ciągu jednego dnia wystąpi dwukrotnie. Najpierw podczas oficjalnego otwarcia imprezy o godzinie 16 w Nowym Sączu, a następnie uda się do Muszyny na 19.30 Serdecznie zaprszamy
15 August 2010r. "Pokaz Freestyle Soccer w Zbąszynku"
Sztuczki piłkarskie w wykonaniu Krzysztofa Golonki zostały bardzo ciepło przyjęte podczas obchodów tegorocznych Dni Zbaszynka 2010. W imprezie udzial wzięli również Krystian Herba, Doniu oraz Małgorzata Ostrowska
10 sierpnia 2010r. "Dni Zbaszynka 2010"
Już w najbliższy weekend Pokazy Trików Piłkarskich Freestyle Football zagoszczą do Zbąszynka, gdzie odbywać się będą tegoroczne Dni Miasta. Start godzina 16. Serdecznie Zapraszamy
5 sierpnia 2010r. "Amsterdam Summer Freestyle 2010"
Krzysztof Golonka przez ostatni tydzień przebywał w Amsterdamie, gdzie prezentował swoje umiejętności żonglerskie, a także wziął udział w Międzynarodowym Turnieju Freestyle Football organizowanym przez Soccershowdown, plasując się ostatecznie na 5 pozycji.
23 lipca 2010r. "Freestyle Football in Amsterdam, Holandia"
Przez najbliższy tydzień Krzysztof Golonka przebywać będzie w Holandii gdzie będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności na terenie całego Amsterdamu, wziąść udział w turnieju organizowanym przez Soccershowdown.com, a także w międzynarodowym meetingu na który przybedą gracze piłkarskeigo freestyle'u z całego Świata.
20 lipca 2010r. "Charytatywny mecz: Gwiazdy TVN vs Politycy- reklama TV"
W tą niedzielę na nowo wybudowanym stadionie Legii Warszawa odbyło się kręcenie nowego spotu telewizyjnego z udziałem Marcina Prokopa i Krzysztofa Golonki. Premiera spotu zapowiadającego charytatywny mecz "Gwiazd TVN vs Politycy" przewidziana jest na sierpień 2010.
17 lipca 2010r. "Mundial w Arenie Lubin"
Pokazy żonglerki piłką nożną, warsztaty wykonywania trików oraz liczne konkursy z nagrodami prowadzone przez Krzysztofa Golonki uświetniły mundialowy weekend w Arenie w Lubinie.
12 lipca 2010r. "Piłkarski Świat- Galeria Łódzka"
W galerii zamieszczone zostały zdjęcia z pokazów trików piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki podczas akcji pod nazwą Piłkarski Świat odbywającej się w fot. Maciej Gillert / gillupress.pl
6 lipca 2010r. "Freestyle Football w Brudzewie"
Piłkarskie emocje, motocyklowe popisy i taneczne rytmy sprawiły, że tegoroczne Dni Brudzewa zapisały się w historii jako wielkie święto z mnóstwem atrakcji i wspaniałą zabawą. Na scenie pojawili sie m.in Krzysztof Golonka, Stunter13 zaś imprezę poprowadził popularny Konjo
4 lipca 2010r. "Derby na Arenie- Lubin"
Już w najbliższy weekend Krzysztof Golonka zaprezentuje swoje umiejętności żonglerki piłką nożna na terenie nowoczesnej Cuprum Areny w Lubinie. Prócz pokazów freestyle football prowadził będzie również konkursy i warsztaty żonglerskie z uczestnikami imprezy. Serdecznie zapraszamy
1 lipca 2010r. "Pokaz Freestyle Football Clyde & Michryc"
Pokaz trików piłkarskich w wykonaniu dwóch czołowych polskich football freestylerów był główną atrakcją tegorocznej imprezy ogranizowanej na terenie warszawskiej Agrykoli przez Ministerstwo Sportu i Rekreacji oraz PZPN
28 czerwca 2010r. "Freestyle Football Show Gronowo"
Krzysztof Golonka oraz Daniel Długołecki wystąpili wspólnie podczas tegorocznej imprezy pod nazwą "Dni Gronowa Elbląskiego" Co ciekawe rozdali również sporo autografów. :-)
25 czerwca 2010r. "Dni Gronowa Elblskiego"
Już w najbliższa niedziele Pokaz Żonglerki Piłka Nożną w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetni tegoroczne obchody "Dni Gronowa Elbląskiego" Na scenie pojawią się także inne gwiazdy "Mam Talent" Patenciarz oraz Kamil "Dzielny" Dziliński
23 czerwca 2010r. "Dni Brudzewa 2010"
Pokazy Freestyle Football Krzysztof Golonka, Streetbike Freestyle Stunter13 oraz wiele innych atrakcji czekać będą na Państwa podczas tegorocznych Dni Brudzewa 2010.
21 czerwca 2010r. "Sport przeciw agresji- PZPN"
Pokaz Trików Piłkarskich w wykonaniu teamu w składzie Krzysztof Golonka i Michał Rycaj będą główna atrakcja tegorocznej imprezy, która jest częścią akcji organizowanej wspólnie przez PZPN i Ministerstwo Sportu i Turystki pt "Sport przeciw Agresji" Start godz: 10.00 Stadion Agrykoli w Warszawie
18 czerwca 2010r. "Szczecin Cup 2010"
Już w najbliższy piątek Krzysztof Golonka wystąpi podczas Otwarcia Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez PZPN "Szczecin Cup"
16 czerwca 2010r. "HDS- Football Tournament 2010"
Pokaz Trików Piłkarskich Freestyle Soccer uświetnił wieczorną uroczystość losowania składów grup Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej HDS 2010. Ceremonia odbyła się w Hotelu Viktoria w Warszawie, a poprowadził ją znany z TVP prezenter Piotr Sobczyński.
12 czerwca 2010r. "ALE AKCJA- Piłkarski Świat Łódź"
Pokazy Sztuczek Piłkarskich Freestyle Football będą główną atrakcją imprezy "Piłkarski Świat" odbywającej się w Galerii Łódzkiej. Serdecznie zapraszamy. Start godz. 13.00
9 czerwca 2010r. "Międzynarodowy Turniej Piłkarski- HDS"
Już w najbliższy piątek Krzysztof Golonka zaprezetnuje swoje footbolowe show podczas uroczystego otwarcia "Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego HDS" odbywającego się w Warszawie
8 czerwca 2010r. "Piknik Mistrzowski 2010- Sosnowiec"
Pokaz Żonglerki piłką był jedną z głównych atrakcji "Pikniku Mistrzowskiego 2010" odbywającego się w Sosnowcu. Krzysiek prócz pokazów, prowadził także warsztaty wykonywania sztuczek piłkarskich z udziałem publiczności. Imprezę prowadzili: Rafał Patyra oraz Klaudia Carlos.
5 czerwca 2010r. "Dni Sosnowca 2010- Mistrzowski Piknik"
Pokazy Freestyle Football Krzysztofa Golonki będą główna atrakcją tegorocznego "Mistrzowskiego Pikniku Sportowego" odbywającego się w najbliższą niedzielę w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy!
2 czerwca 2010r. "Uroczyste Otwarcie Orlika- Ornontowice"
Pokaz żonglerki piłkarskiej uświetnił Uroczyste Otwarcie nowo wybudowanego Orlika w Ornontowicach w ramach cyklu "Moje Boisko- Orlik 2012"
31 maja 2010r. "Karbonalia 2010 w Bogatyni"
Pokaz tricków piłkarskich Freestyle Soccer w wykonaniu Krzysztofa Golonki z programu Mam Talent był jedną z głównych atrakcji podczas tegorocznych Karbonalii odbywających się w Bogatyni.
27 maja 2010r. "Moje Boisko- Orlik 2012- Uroczyste Otwarcie"
W miejscowości Ornatowice w najbliższy poniedziałek odbędzię się Uroczyste Otwarcie Nowego Obiektu sportowego "Moje Boisko- Orlik 2012" podczas którego swoje żonglerskie umiejętności zaprezentuje Krzysiek Golonka.
26 maja 2010r. "Karbonalia 2010- Bogatynia"
Już w najbliższą niedzielę pokazy trików piłkarskich będą jedną z atrakcji "Karbonalii 2010" odbywających się w Bogatyni. Na jednej scenie wystąpią m.in Krzysztof Golonka, Marcin Bugajewski- trial rowerowy oraz gwiazdy estrady: Big Cyc, Kalwi & Remi, Patrycja Markowska, Stachursky oraz Majka Jeżowska.
21 maja 2010r. "Światowa Piłka- wywiad"
W najnowszym wydaniu magazynu "Światowa Piłka" ukazał się obszerny wywiad z Krzyśkiem Golonką. Serdecznie zapraszamy.
17 maja 2010r. "Otwarcie Boiska Orlik 2012- Orzechowo"
Krzysztof Golonka wystąpił w miejscowości Orzechowo, gdzie dokonano uroczystostego otwarcia nowego obiektu sportowego Orlik. Prócz pokazów Freestyle Football odbyło się również spotkanie z uczniami Zespołu Szkół podczas którego Krzysiek opowiedział m.in o wrażeniach związanych z uczestnictwem w programie Mam Talent!.
12 maja 2010r. "Moje Boisko ORLIK 2012- Orzechowo"
Pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetni uroczystość owarcia nowo wybudowanego kompleksu sportowego Orlik 2012 w Orzechowie. Start: piątek, godz.12.00
10 maja 2010r. "Impreza zamknięta- BP"
Pokaz piłkarskich sztuczek w wykonaniu Krzyśka był główną atrakcja imprezy zamkniętej BP. Prócz specjalnie na tą okazje przygotowanego show, nawiązującego do tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA, Krzysztof prowadził również nauki i konkursy żonglerskie z udziałem publiczności.
7 maja 2010r. "Święto Kwitnących Sadów- Łososina Dolna"
Krzysztof Golonka wraz z TGB Team w składzie Franek Potoczek i Paweł Kwit wystąpili podczas "Święta Kwitnących Sadów" w Łososinie Dolnej. Zaprezentowano całkiem nowy układ z świeżo stworzonym podkładem muzycznym.
5 maja 2010r. "Radio Centrum- wywiad"
Serdecznie zapraszamy do słuchania wieczornej audycji na antenie Radia Centrum 89.0 fm z udziałem Krzysztofa Golonki.
4 maja 2010r. "Impreza zamknięta- BP"
W najbliższą środę Krzysztof Golonka wystąpi podczas imprezy zamkniętej BP. Prócz pokazów sztuczek z piłką, poprowadzi również nauki i konkursy wykonywania trików piłkarskich z udziałem publiczności.
3 maja 2010r. "Uroczyste Otwarcie Boiska Orlik- Szczawnica"
Pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu Krzysztofa Golonki, półfinalisty Mam Talent był główna atrakcją podczas Uroczystego Otwarcia Kompleksu Sportowego Orlik w miejscowości Szczawnica.
30 kwietnia 2010r. "Otwarcie Orlika- Szczawnica"
Pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetni niedzielną uroczystość nowo wybudowanego kompleksu sportowego Orlik 2012 w Szczawnicy. Start 20.00
29 kwietnia 2010r. "Święto Kwitnących Sadów- Łososina Dolna"
W przyszłą niedzielę w miejscowości Łososina Dolna na płycie Lotniska Aeroklubu Podhalańskiego odbędzie się Uroczysta Inauguracja Sezonu Lotniczego. Na scenię wystąpia m.in.: Zespół Lombard, Kabaret Jurki oraz Krzysztof Golonka wraz z TGB Team.
25 kwietnia 2010r. "Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet!"
Pokaz sztuczek piłkarsksich był główną atrakcją podczas Mistrzostw Polski Juniorek które odbywały się w Chełmie.
23 kwietnia 2010r. "Dzień Otwarty Baltic Arena Gdańsk"
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych budową PGE Areny Gdańsk, na dzień otwarty stadionu. Start niedziela 25 kwietnia o 11.00. Wystąpią m.in: Golden Life, Krzysztof Golonka z Mam Talent, Sławek Bieniek, a także odbędzie się oficjalna prezentacja Lechii Gdańsk.
21 kwietnia 2010r. "Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet!"
Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.30 Krzysztof Golonka wystąpi w Chełmie, gdzie odbywać się będą "Mistrzostwa Polski Juniorek w zapasach kobiet!" Wstęp wolny.
7 kwietnia 2010r. "X Międzynarodowy Turniej Piłkarski im.Tomka Piotrowskiego"
W tą sobotę o godzinie 9 Krzysztof Golonka wystąpi podczas "X Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego im.Tomka Piotrowskiego" który odbędzie się w Bochni woj. małopolskie. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
1 kwietnia 2010 "Wielkanoc 2010"
Niech zbliżające się Święta Wielkiej Nocy Napełnią wszystkich nadzieją i wiarą
Przyniosą radość i pokój i pozwolą z ufnością spojrzeć w przyszłość

Krzysztof Golonka
28 marca 2010 "Event- Wizards Sport Group & Kelme"
Freestyle Football Show w wykonaniu Krzysztofa Golonki był główną atrakcją eventu hiszpańskiej firmy Kelme, połączonego z uroczystym zakończeniem Biegu Kościuszkowskiego 2010.
26 marca 2010 "Dzień Otwarty Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie"
Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności wykonywania sztuczek piłkarskich podczas Dnia Otwartego Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Freestyle Football Performance odbył się w Gmachu Głównym AGH
21 marca 2010 "Wywiad w miesięczniku BIS"
W Oficjalnym Magazynie BIS ukazał się obszerny wywiad z Krzyśkiem Golonką. Opowiada w nim o swojej pasji jaką jest Freestyle Football, przygodzie w "Mam Talent!" i o tym jak zmieniło się jego życie od czasu emisji programu. Zachęcamy do czytania.
20 marca 2010 "Palle feat Clyde- Pokaz"
Pod tym linkiem można obejrzeć zapis wideo z krótkiego wspólnego pokazu Krzysztofa "Clyde" Golonki oraz Szweda Rickarda "Palle" Sjolandera- przez wielu uważanych za żywa legendę piłkarskiego freestyle'u. Pokaz miał miejsce podczas Międzynarodowego Turnieju Freestyle w Pyrzycach.
18 marca 2010 "Impreza zamknięta Pepsi"
Pokaz piłkarskich sztuczek w wykonaniu Krzysztofa Golonki był główną atrakcją imprezy zamkniętej znanej na cały świat firmy Pepsi.
15 marca 2010 "Turniej Piłki Nożnej Halowej: Grand Prix DUNAJEC Nowy Sącz"
Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki był główną atrakcją "Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Halowej- Grand Prix Dunajec Nowy Sącz"
11 marca 2010 "Ogólnopolski Turniej Piłkarskie Piłki Halowej- Grand Prix Dunajec"
Już w tą niedzielę Krzysztof Golonka wystąpi podczas "Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Młodzików" rozgrywanego w Hali widowiskowej w Nowym Sączu. Serdecznie zapraszamy!
8 marca 2010 "Kompania Piwowarska- "Peroni"
W ubiegły piątek w miejscowości Licheń odbył się już ostatni event dla producentów i pracowników piwa "Peroni". Uroczyste zakończenie trasy pokazów dla Kompanii Piwowarskiej odbyło się w Centrum Konferencyjnym Magda Licheń. Jeszcze raz dziękujemy za miłą atmosferę i profesjonalną współpracę.
6 marca 2010 "Wiosenna Prezentacja Drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała"
W środowy wieczór, jak co roku, Klub Klimat gościł piłkarzy, trenerów, władze i kibiców Podbeskidzia na wiosennej prezentacji zespołu przed rundą wiosenną sezonu 2009/2010. Prowadzącym był najpopularniejszy aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej Kuba Abrahamowicz. Dla kibiców przygotowano szereg atrakcji - występy taneczne i pokaz trików piłkarskich Krzysztofa Golonki. Foto: Krzysztof Dzierżawa
5 marca 2010 "Impreza zamknięta "Peroni"!
Pokazy sztuczek piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetnią piątkową imprezę zamkniętą producenta piwa "Peroni". Wieczorna prezentacja odbędzie się w miejscowości Tarnowo Podgórne koło Poznania.
4 marca 2010 "Kompania Piwowarska- "Lech"
W ten piątek o godzinie 20.00 Krzysztof Golonka wystąpił w Hotelu Magda- Licheń. Efektowny Show Piłkarski był główną atrakcją podczas imprezy zamkniętej dla producenta piwa "Lech".
3 marca 2010 "XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej"
W ubiegłą niedzielę odbył się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zabrzu XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w Zabrzu .Imprezie towarzyszyła sportowa rywalizacja oraz licznie zgromadzeni kibice. Uroczyste Zakończenie Turnieju uświetnił pokaz Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki
2 marca 2010 "XX Jubileuszowa Edycjja Kartuskiej Halowej Ligi"
W minioną sobotę oficjalnie już zakończono XX edycję Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Finał sezonu był jednak wyjątkowo huczny i ciekawy. Poza uroczystą galą wręczenia nagród i wyróżnień, swoje umiejętności żonglerskie piłką nożna zaprezentował Krzysztof Golonka.
1 marca 2010 "Wiosenna Prezentacja Drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała"
3 marca w Klubie Klimat w Bielsku Białej odbędzię się oficjalna prezentacja I ligowej drużyny piłkarskiej "Podbeskidzie Bielsko-Biała" Jedną z wielu atrakcji będzie pokaz trików piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki.
25 lutego 2010 "Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej"
Już w tą niedziele Krzysztof Golonka zaprezentuje się podczas "Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Juniorów w Zabrzu". Główny pokaz piłkarskich sztuczek przewidziany jest na godzinę 12.30 Serdecznie zapraszamy!
23 lutego 2010 "Zakonczenie XX Jubileuszowej Edycji Kartuskiej Halowej Ligi"
Dnia 27 lutego 2010r. w hali sportowej w Kartuzach, odbędzie się uroczyste zakończenie rozgrywek XX Jubileuszowej Edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Specjalną atrakcją będą występy Krzysztofa Golonki piłkarskiego freestyle'ra, półfinalisty programu "Mam Talent"
22 lutego 2010 "Impreza zamknięta "Lech"
W ten piątek o godzinie 20.00 Krzysztof Golonka wystąpi w Hotelu Magda- Licheń. Efektowny Show Piłkarski będzie główną atrakcją podczas imprezy zamkniętej dla producenta piwa "Lech".
20 lutego 2010 "Kompania Piwowarska- "Redd's"
Krzysztof Golonka 3-krotnie zaprezentował sztuczki piłkarskie w Pałacu Ossolinskich w miejscowości Sterdyń. Oprócz pokazów, prowadził nauki trików oraz przeprowadzał mini konkursy z udziałem zgromadzonej publiczności.
18 lutego 2010 "Impreza zamknięta "Redd's"!
Pokazy trików piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetnią piątkową imprezę zamkniętą producenta piwa "Redd's". Wieczorna prezentacja odbędzie sie w Pałacu Ossolinskich miejscowości Sterdyń.
17 lutego 2010 "FIFA ZAGAŃ CUP 2010"
Liga Fanów FIFA została oficjalnie otwarta. Jednak tegoroczne spotkanie dodatkowo uświetniła prezentacja żagańskich sekcji sportowych oraz występy taneczne zespołów z Centrum Kultury, a na deser dla wszystkich - Golonka, Krzysztof Golonka - czyli żongler, znany z pokazów sztuczek piłkarskich w programie TVN "Mam Talent".
15 lutego 2010 "Otwarcie Ligi FIFA ZAGAŃ CUP 2010"
Już w najbliższy wtorek na hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kochanowskiego o godz. 17:30 odbędzie się oficjalne otwarcie Ligi Fifa Żagań Cup 2010. Na zaproszenie Burmistrza Żagania Sławomira Kowala pokazy trików piłkarskich zaprezentuje Krzysztof Golonka
14 lutego 2010 "Kulinarne podróże Karola Okrasy - z Galopem dookoła świata"
14 lutego w Teatrze Equus Klubu Galop w Zielonce odbył się kolejny Wieczór z Karolem Okrasą. Tym razem można było zasmakować kuchni południowo-afrykańskiej.W świat południowo - afrykańskich smaków, kultury i historii zabrali wszystkich: : Joseph "Józek" Seeletso, Krzysztof Golonka, zespół Jambo Africa oraz oczywiście sam Karol Okrasa.
13 lutego 2010 "Uroczyste Otwarcie Ligi Halowej Ligi Piłkarskiej w Opatowie"
W ubiegłą sobotę, Krzysztof Golonka zaprezentował się przed licznie zgromadzoną widownią w Hali Sportowej w Opatowie. Prócz pokazów nietypowej żonglerki piłką, prowadził lekcje piłkarskiego freestyle'u z udziałem publiczności.
12 lutego 2010 "Kompania Piwowarska 5/8- "Pilsner Urquel"
W Hotelu Ostaniec w Podlesicach, odbyła się zamknięta impreza dla pracowników firmy Pilsner Urquell. Dla zgromadzoncych gości aż 3-krotnie swoje umiejętności żonglerskie przedstawił Krzysiek Golonka
11 lutego 2010 "Oficjalne Otwarcie Kompleksu Sportowego w Bytomiu"
Krzysztofa Golonka wystąpił podczas "Oficjalnego Otwarcia Nowej Hali Sportowej w Bytomiu" Prócz dwóch pokazów piłkarskich sztuczek, prowadził również nauki i konkursy wykonywania trików z udziałem publiczności.
10 lutego 2010 "Kulinarne podróże Karola Okrasy - z Galopem dookoła świata"
Po prawie 3-miesięcznej przerwie powraca cykl "Kulinarne podróże Karola Okrasy - z Galopem dookoła świata". Tym razem mistrz kuchni zabierze nas w podróż do Republiki Południowej Afryki. Impreza odbędzie się w walentynkowy wieczór w Klubie Galop. Jakoś że tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbywają się w RPA- jedną z atrakcji będą pokazy sztuczek piłkarskich Krzysztofa Golonki
9 lutego 2010 "Otwarcie Ligi Piłkarskiej- Opatów"
W tą sobotę czyli 13 lutego punktualnie o godzinie 18.30 w Opatowie woj. Świetokrzyskie odbędzię się Uroczyste Otwarcie Międzynarodwej Ligi Piłki Halowej Młodzików. Główną atrackją eventu będą pokazy Freestyle Piłkarskiego w wykonaniu Krzysztofa Golonki
8 lutego 2010 "Impreza zamknięta "Pilsner Urquell"
W ten piątek o godzinie 20.00 Krzysztof Golonka wystąpi w Hotelu Ostaniec- Podlesice. Efektowny Show Piłkarski będzie główną atrakcją podczas imprezy zamkniętej dla producenta piwa "Pilsner Urquel".
7 lutego 2010 "Kompania Piwowarska- "Dębowe Mocne"
Pokazy Piłkarskie w wykonaniu Krzysztofa Golonki była główną atrakcją imprezy zamnkiętej dla pracowników i producenta piwa Dębowe Mocne. Oprócz pokazów Freestyle Football Krzysiek przeprowadzał również nauki i konkursy z udziałem publiczności.
7 lutego 2010 "Oficjalne otwarcie Hali Sportowej "Na Skarpie"
11 lutego w Bytomiu odbędzię się Dzień Otwarty nowego kompeksu, kiedy to każdy mieszkanieć miasta będzie mógł zwiedzić halę, a także zobaczyć pokaz trików piłkarskich półfinalisty programu Mam Talent Krzysztofa Golonka lub pokazowy mecz koszykówki KK Bytom - Bobry Bytom. Serdecznie zapraszamy!
6 lutego 2010 "FIFA Interactive World Cup 2010"
Pokazy Freestyle Football w wykonaniu Krzysztofa Golonki były jedną z głównych atrakcji Międzynarodowego Turnieju Growego w FIFE 2010, który odbywał się w Arenie Ursynów w Warszawie. Uczestnicy mogli także zobaczyć pierwszy w historii interaktywny mecz w FIFA10 między "Drużyną Celebrytów" a "Legią Warszawą".
4 lutego 2010 "Fifa Interactive World Cup 2010!"
5 lutego 2010, bezpośrednio po występach dla producenta piwa "Lech" Krzysztof Golonka uda się do Warszawy, gdzie odbywać się będzie już III edycja "Ogólnopolskiego Turnieju Fifa Interactive World Cup 2010" Dla publiczności organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in Pokazy Freestyle Football Show Krzysztofa Golonki, Koncert Bladego Krisa, a także interaktywny mecz w Fife 2010 "Legia Warszawa - Gwiazdy Telewizji" Imprezę poprowadzi Dariusz Szpakowski! Serdecznie zapraszamy!
2 lutego 2010 "Impreza zamknięta "Dębowe Mocne"!
Pokazy sztuczek piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki uświetnią piątkową imprezę zamkniętą producenta piwa "Dębowe Mocne". Wieczorna prezentacja odbędzie się w miejscowości Tarnowo Podgórne koło Poznania.
31 stycznia 2010 "Wywiad z Krzyśkiem w miesięczniku Manko"
Już jutro na terenie wszystkich uczelni Krakowskich ukaże się nowy numer miesięcznika studenckiego "Manko". Można w nim znaleźć obszerny artykuł na temat Krzysztofa Golonki. Serdecznie zapraszamy.
22 stycznia 2010 "Kompania Piwowarska 3/8 Tyskie"
Show Piłkarskie w wykonaniu Krzysztofa Golonki była główną atrakcją imprezy zamnkiętej dla pracowników i producenta piwa Tyskie. Oprócz pokazów Freestyle Football Krzysiek przeprowadzał również nauki i konkursy z udziałem publiczności.
20 stycznia 2010 "Impreza zamknięta "TYSKIE"!
W ten piątek o godzinie 20.00 Krzysztof Golonka wystąpi w Hotelu Ostaniec- Podlesice. Żonglerka piłką będzie jedną z atrakcji podczas imprezy zamkniętej dla producenta piwa "Tyskie".
17 stycznia 2010 "Kompania Piwowarska 2/8- ŻUBR!"
W historycznym Pałacu Ossolinskich w miejscowości Sterdyń, odbyła się kolejna impreza dla Kompanii Piwowarskiej. Tym razem, dla Browaru Białystok- Żubr. Swoje umiejętności żonglerki aż 3-krotnie zaprezentował Krzysiek Golonka.
14 stycznia 2010 "Impreza zamknięta- "ŻUBR"!
Już w tą sobotę Krzysztof Golonki uświetni pokazami sztuczek z piłką imprezę firmową producenta piwa "Żubr", która odbędzie się w Pałacu Ossolinskich w Sterdyniu.
12 stycznia 2010 "WOŚP z Gwiazdami Mam Talent i You Can Dance"
W hali sportowej w Karczewie, koło Warszawy odbył się XVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: "WOŚP z gwiazdami Mam Talent i You Can Dance" Na zaproszenie organizatów pokazy trików piłkarskich zaprezentował również Krzysztof Golonka.
10 stycznia 2010 "Impreza na 102- Stal-Cup Nowa Dęba"
Pokazy Trików Piłkarskich Freestyle Football zawitały do Nowej Dęby w woj. podkarpackim.
Podczas Turnieju Halowej Piłki Nożnej"Stal-Cup" swoje umiejętnośći zaprezentował Krzysztof Golonka.
Impreza zgromadziła tak wiele sympatyków sportu, że na trybunach nie było ani jednego wolnego miejsca, kłopoty mieli także ci, którzy chcieli znaleźć w miarę wygodne miejsce stojące.
9 stycznia 2009 "Kompania Piwowarska- 1 z 8 imprez za nami!"
Krzysztof Golonka 3-krotnie zaprezentował sztuczki piłkarskie w Hotelu Ostaniec Podlesice. Za każdym razem wprawiał w osłupienie pracowników Browaru Tychy. Była to pierwsza z 8 imprez zamkniętych po całej Polsce dla Kompanii Piwowarskiej. Oprócz pokazów, prowadził nauki trików oraz przeprowadzał mini konkursy z udziałem zgromadzonej publiczności.
7 stycznia 2010 "WOŚP z gwiazdami Mam Talent! i You Can Dance!"
Już w tą niedziele po raz XVIII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Krzysztof Golonka wystąpi podczas specjalnej imprezy pod nazwa: "WOŚP z gwiazdami Mam Talent oraz You Can Dance!" w Karczewie, koło Warszawy. Na scenie pojawią się m.in: Kony, Jadzia i Dominika, SSnake, Tap DJ, Molo i Frodo, Magda Staszewska, Maciej Florek "Gleba", Artur Cieciórski, Natalia Madejsczyk. Serdecznie zapraszamy.
5 stycznia 2010 "Stal Cup- Nowa Dęba"
W tą sobotę tj. 10 stycznia Krzysztof Golonka wystąpi podczas Halowego Turnieju "Stal Cup" odbywającego się w Nowej Dębie (woj. podkarpackiego). Pokaz Freestyle Football w wykonaniu półfinalisty programu Mam Talent, będzie można zobaczyc o godzinie 13. Serdecznie zapraszamy!
3 stycznia 2010 "Kompania Piwowarska- Cykl 8 imprez z udziałem Krzyśka"
Już w ten piątek 9 stycznia, w Hotelu Ostaniec Podlesice odbędzie się 1 z 8 imprez dla Kompanii Piwowarskiej. Podczas każdego z tych eventów, m.in dla Browaru Tychy, Białystok, Poznań na scenie swoje umiejętności żonglerskie zaprezentuje Krzysztof Golonka.
3 stycznia 2010 "Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza w Futalu- na ratunek dla Szymonka!"
Krzysztof Golonka zaprezentował pokaz żonglerki piłką podczas VII Mistrzostw Nowego Sącza w Futsalu. Całkowity dochód z imprezy został przekazany na rzecz ciężko chorego Szymonka Jawora, który czeka na operację serca.
25 grudnia 2009 "Impreza zamknięta firmy Polmex"
Krzysztof Golonka wystąpił podczas zamkniętej imprezy firmy Polmex odbywającej się w Nowym Sączu.
22 grudnia 2009 Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

życzy
Krzysiek wraz z Redakcją
18 grudnia 2009 "Uroczysta Iluminacja Logo Euro 2012 w Poznaniu"
W Poznaniu w uroczysty i efektowny sposób zaprezentowano oficjalne logo Euro 2012, które wyświetlono na wieży zegarowej Zamku Cesarskiego. Do mistrzostw zostało równo 900 dni. Na zaproszenie organizatorów bezpośrednio przed koncertem rapera Meza, pokaz trików piłkarskich dał Krzysztof Golonka.
14 grudnia 2009 "Piłkarskie OSKARY 2009- Canal+"
W poniedziałek, 14 grudnia na uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie zostały wręczone Piłkarskie Oscary 2009. W organizowanym po raz dziewiąty przez CANAL+ plebiscycie wyróżniono najlepszych piłkarzy, trenerów, dziennikarzy i kibiców w Polsce. W najbardziej prestiżowej kategorii - Piłkarz Roku - statuetkę otrzymał napastnik francuskiego AJ Auxerre Ireneusz Jeleń.

Bezpośrednio przed ogłoszeniem najlepszego Piłkarza Roku, pokaz piłkarskich sztuczek dał Krzysztof Golonka. Podczas występu, sciągał on odpowiednio koszulki z nazwiskami nominowanych w ww. kategorii. Cała uroczystość była transmitowana na żywo w Canal +
14 grudnia 2009 "Uroczysta Prezentacja Logo Euro 2012 w Warszawie"
W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbyła się oficjalna prezentacja loga Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, które odbywać się będą w Polsce i Ukrainie. Podczas trwającej gali swoje umiejętności żonglerskie zaprezentował Krzysztof Golonka. Na imprezie znajdował się m.in Prezes PZPN Grzegorz Lato.
12 grudnia 2009 "Turniej Halowej Piłki Nożnej w Tymbarku"
Krzysiek w tą sobotę zaprezentował swoje umiejętności, a także prowadził nauki trików podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Tymbarku.
11 grudnia 2009 "Coca-Cola Christmas Party- Warszawa"
Krzysztof Golonka wystąpił podczas imprezy zamkniętej firmy "Coca-Cola" w restauracji Porto Praga w Warszawie. Ten międzynarodowy event poprowadził Kevin Aiston.
10 grudnia 2009 "Małopolski Laur Sportu- Kraków"
W czwartek, 10 grudnia, podczas gali w Operze Krakowskiej podsumowano małopolski rok sportowy, a także odbyło się uroczyste wręczenie "Małopolskich Laurów Sportu" czyli nagród dla najlepszych młodych sportowców naszego województwa. Galę uświetnił pokaz z piłką Krzysztofa Golonki (półfinalisty programu "Mam Talent!")
6 grudzien 2009 "Halinów Cup- Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej"
Krzysiek Golonka wystąpił podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci w Halinowie pod Warszawą.
2 grudnia 2009 "Na Ratunek - dla Józka"
Zachęcam do pomocy, na rzecz mojego ciężko chorego kolegi Józka Olchawy z Tęgoborzy, który czeka na bardzo ważną operację serca. Szczegóły jak przyłączyć się do akcji na stronie Sursum Corda: Na Ratunek - dla Józka"
2 grudnia 2009 Cześć, z tej strony Krzysiek.
Chciałem bardzo podziękować wszystkim za wiarę i głosy. Nie spodziewałem się że występ zostanie tak pozytywnie odebrany. Moje marzenia się spełniły i mogłem zaprezentować moją pasję milionom ludzi zgromadzonymi przed tv. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy. Jeszcze raz bardzo dziękuje za wsparcie.

Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek
30 listopada 2009 W dziale "oferta", oraz "tutaj" na oficjalnym profilu Krzyśka Golonki na stronie www.MamTalent.tvn.pl można obejrzeć zapis wideo z występu półfinałowego. Serdecznie zapraszamy i jeszcze raz gratulujemy!
28 listopada 2009 "MAM TALENT! 2009"
II miejsce w głosowaniu sms-owym programu MAM TALENT- 23.66%"

Krzysiek wystąpił przed 6milionową publicznością zgromadzoną przed telewizorami w półfinale najpopularniejszego programu TV w Polsce "MAM TALENT!" Zajął drugie miejsce w głosowaniu smsowym, tracąc jedynie 3 procenty do zwycięzcy odcinka. Jednak ostateczny głos w doborze finalistów miało Jury w składzie A.Chylinska, M.Foremniak oraz K.Wojewódzki. Przewagą głosów 2-1 wybrano Alexandra Martineza. Krzysiek mimo to jest bardzo szczęśliwy, że mógł się zaprezentowac widzom.
5 listopada 2009 "Radio Złote Przeboje"
Na zaproszenie radia "Złote Przeboje" Krzysiek był gościem audycji pod nazwą "Magazyn Weekendowy"
27 października 2009 "Radio Eska"
Krzysiek Golonka był gościem sądeckiego Radia "Eska".
24 października 2009 Krzysztof Golonka w półfinale "MAM TALENT"!!!
Spośród 10 tyśięcy utalentowanych osób które zgłosiło się do programu JURY w składzie A.Chylińska, M. Foremniak oraz K. Wojewódzki wybrało półfinałową 40-stkę, która będzie prezentować swoje umiejętności w odcinakach na żywo. Kolejny pokaz żonglerki piłką w wykonaniu Krzyśka będziemy mogli zobaczyć 28 listopada. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do głosowania :)!
24 października 2009 "Polska- The Times-artykuł"
"Czarodziejska piłka" pod takim tytułem ukazał się artykuł o Krzyśku w gazecie "Polska- The Times"
Całość mogą państwo przeczytać w dziale galeria.
23 października 2009 "Dziennik Polski- wywiad"
W dzisiejszym wydaniu gazety "Dziennik Polski" można przeczytać wywiad z Krzysztofem Golonka.
Artykuł podzielony jest na dwie części, jedna z nich znajduję się na pierwszej stronie gazety.
Więcej w dziale galeria, zakładka prasa.
22 października 2009 "Dzień Dobry TVN- live"
Krzysztof Golonka na zaproszenie stacji TVN udzielił wywiadu, a także krótko zaprezentował swoje umiejętności żonglerskie w programie "Dzień Dobry TVN" Nagranie odbywało się w Hostelu "Wilson", natomiast wywiad przeprowadzała Pani Dorota Gardias- Skóra. Zapis wideo można obejrzeć na oficjalnej stronie DDTVN!
19 października 2009 "Dzień Dobry TVN"
Już w czwartek 22 października Krzysztof Golonka będzie gościem porannego programu "Dzień Dobry TVN". Serdecznie zachęcamy do oglądania!
17 października 2009 "MAM TALENT!!! 2009- castingi"

"3xTAK!!!" Właśnie te słowa usłyszał Krzysztof Golonka po swoim występie w Teatrze z ust jury programu "MAM TALENT" w składzie: A.Chylińska, M. Foremniak oraz K. Wojewódzki. Pokaz Piłkarskiego Freestyle'u bardzo spodobał się również zgromadzonej publiczności, która bardzo dynamicznie reagowała na każde tricki. Jeszcze raz dziękujemy, czy Krzysztof ostatecznie zostanie zakwalifikowany do półfinałów dowiemy się już w tą sobotę, czyli 24 października ;)
17 października 2009 "MAM TALENT!!!"
Już dzisiaj o godzinie 20.35 na stacji TVN zostanie wyemitowany odcinek castingowy najpopularniejszego programu telewizyjnego "MAM TALENT!" z udziałem Krzysztofa Golonki! Czy pokaz piłkarskiego freestyle'u spodoba się widowni, telewidzom oraz JURY w składzie Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki. Gorąco zachęcamy do oglądania, naprawdę warto ;-)
18 września 2009 "Onet.pl- relacja z RBSS"
Relacja z Red Bull Street Style odbywającego się w Krakowie w ubiegłą sobotę ukazała się w portalu Onet. W artykule można przeczytać informacje na temat imprezy, a także krótki wywiad z Krzyśkiem- zdobywcą I miejsca. Link--> klik
15 września 2009 Aktualizacja w dziale Galeria"
W dziale Galeria, zakładka prasa można przeczytać dwa najnowsze artykuły z udziałem Krzyśka pochodzące z Gazety "Polska- The Times" oraz "Rzeczpospolita". Zachęcamy!
12 września 2009 "Red Bull Street Style Kraków- 1 miejsce"
Mamy dla Państwa bardzo miłą wiadomość!!! Krzysztof Golonka zajął pierwsze miejsce w turnieju Red Bull Street Style odbywającym się w Krakowie. Mimo ciężkiej i bardzo licznej zgromadzonej konkurencji (około 40zawodników z całej Polski) zwyciężył wszystkie swoje pojedynki i ostatecznie uplasował się na czołowej pozycji! GRATULUJEMY!!!
11 września 2009 "MAM TALENT!!!"
Już jutro rusza druga edycja popularnego programu "Mam Talent" Zachęcamy do oglądania co sobotę o 20.35 na stacji TVN!
10 września "Red Bull Street Style Kraków"
Już w sobotę, czyli 12 września na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego przed Galeria Krakowską odbędą się zawody Red Bull Street Style. Krzysiek też tam będzie! Trzymajcie kciuki!
8 września 2009 "Tia Heights Makadi w Egipcie- pokazy"
W dniach od 28 sierpnia do 6 września 2009 Krzysztof Golonka dawał pokazy trików piłkarskich w Hotelu "Tia Heights Makadi" w Egipcie. Nietypowe podbijanie piłki z podziwem oglądali turyści z całego świata.
17 sierpnia 2009 Jihlava 2009, Mistrzostwa Czech w Freestyle Football"
Duet Clyde (Krzysztof Golonka) & Michryc (Michał Rycaj) zaprezentował się przed słowackimi i czeskimi zawodnikami Freestyle Football. Atmosfera, organizacja, oprawa, umiejętności freestylerów- wszystko to stało na bardzo wysokim poziomie. Zwycięzcą został Vasek Klouda z Czech. Gratulujemy!
12 sierpnia 2009 "Jihlava 2009, Mistrzostwa Czech w Freestyle Football"
Już w ten weekend Krzysztof Golonka wraz z zaprzyjaźnionym freestylere'm Michałem Rycajem zaprezentują swoje umiejętności w Czechach. Na zaproszenie "Czech Republic and Slovakia Freestyle Football Association" dadzą pokaz podczas Mistrzostw Czech w trikach piłkarskich. Prócz występów w Jihlavie oraz Brnie zasiądą również w Juri tych prestiżowych zawodów.
30 lipca 2009 "Prezentacja Odry Wodzisław Śląski"
28 lipca Krzysiek na zaproszenie kolejnego klubu piłkarskiej ekstraklasy wystąpił podczas oficjalnej prezentacji "Odry Wodzisław Śląski" Mimo niezbyt sprzyjającej pogody na rynku zjawiło się bardzo dużo sympatyków lokalnej drużyny.
26 lipca 2009 "Dzień z Polonią Bytom"
Freestyle Football zagościł w tą sobotę do Bytomia. Sztuczki piłkarskie bardzo spodobały się licznie zgromadzonej publiczności jak i samym zawodnikom Klubu Polonia Bytom. Bardzo dziękujemy!
18 lipca 2009 "Dzień z Polonią Bytom"
Już w sobotę Krzysiek Golonka wystąpi na stadionie Polonii Bytom przy okazji oficjalnej Prezentacji Drużyny oraz "Dnia z Polonią Bytom"
26 czerwca 2009 "Uwolnij swój czas- konkurs firmy Sizeer"
Krzysiek Golonka okazał sie jednym ze zwycięzców konkursu "Uwolnij swój czas" organizowanym przez firmę Sizeer. Serdecznie gratulujemy.Po prawej stronie prezentujemy nowe logo naszej strony, dziękujemy za pomoc Markowi Bornowi.
18 czerwca 2009 "Międzynarodowy Turniej Energa Cup w Ostrołęce"
Pokazy piłkarskich sztuczek w wykonaniu Krzysztofa Golonki zostały bardzo cieple przyjęte przez uczestników i widzów "Międzynarodowego Turnieju Energa Cup w Ostrołęce". Co ciekawe Krzysiek rozdał nawet sporo autografów. Wkrótce powinna być dostępna galeria z tej imprezy.
7 czerwca 2009 "Międzynarodowego Turnieju Energa Cup w Ostrołęce"
Już 13 i 14 czerwca Krzysiek Golonka "Clyde" wystąpi podczas "Turnieju Energa Cup w Ostrołęce" Zawody będzie miał bardzo silną obsadę. Oprócz dwóch ostrołęckich klubów Korony HiD i Narwi.Wystąpią także zawodnicy z takich zespołów jak Naki Olsztyn, Warta Poznań, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, SMP UKS Bródno, FK Alytus (Litwa) oraz Rona 03 Ełk
1 czerwca 2009 "Impreza zakmnięta- Mars Polska"
30 maja 2009 Krzysztof Golonka wystąpił ,a także uczył dzieci wykonywania sztuczek piłkarskich podczas imprezy firmowej dla pracowników "MARS Polska" Zagrał również pokazowy mecz w drużynie "Mars" przeciwko "Reprezentacji Artystów Polskich" Całość odbywała się na terenie Kuśni Nowowiejskiej w Żyrardowie pod Warszawa
17 kwietnia 2009 "Gale Wręczenie Nagród Halowej Ligi Piłkarskiej w Warszawie"
W piątek 17 kwietnia 2009 Krzysiek zaprezentował się warszawskiej publiczności w elitarnym Klubie Dekada.Pokazy żonglerskie z piłką nożna uświetniły "Gale Wręczenie Nagród Halowej Ligi Piłkarskiej" Imprezę poprowadził Bożydar Iwanow, a wśród zaproszonych gości znajdowali się m.in Tomasz Sokołowski i Bartłomiej Grzelak.
10 kwietnia 2009 "Gala Wręczenia Nagród Halowej Ligi Piłkarskie w Warszawie"
17 Kwietnia o godzinie 20 w Klubie Dekada w Warszawie odbędzie się "Uroczysta Gala Wręczenia Nagród Halowej Ligi Piłkarskiej" podsumowująca sezon 2008/09. Jedną z atrakcji będą pokazy sztuczek piłkarskich w wykonaniu Krzysztofa Golonki.
26 marca 2009 Ceremonia Zakończenia I Etapu Budowy Stadionu Narodowego w Warszawie"
Krzysiek Golonka "Clyde" aż trzykrotnie zaprezentował się zgromadzonej publiczności podczas ceremonii zakończenia "I Etapu Budowy Stadionu Narodowego w Warszawie"- największego stadionu piłkarskiego w Polsce na którym będą rozgrywane mecze EURO 2012. Bardzo dziękujemy za żywiołowe reakcje i bardzo ciepłe przyjęcie!
24 marca 2009 "Stadion Narodowy w Warszawie"
Już za dwa dni 26 marca Krzysztof Golonka wystąpi podczas "Uroczystości Zakończenia Pierwszego Etapu Budowy Stadionu Narodowego" W Warszawie na którym to w 2012 roku będą rozgrywane meczę EURO w Polsce.
21 marca 2009 "Mistrzostwa Europy Freestyle Football Pyrzyce 2009"
Krzysztof Golonka po bardzo udanym występie w pierwszej rundzie Mistrzostw Europy Freestyle Football zajmował pierwsze miejsce i z tej pozycji awansował do półfinału. Rywalem w półfinale zawodów okazał sie Szwed Bratte, Krzyśkowi zabrakło trochę szczęścia i niestety przegrał ten pojedynek z jak sie póżniej okazało w zwycięzcą całego Międzynarodowego Turnieju. W dziale galeria wkrótce pojawi się relacja!
16 marca 2009 "Mistrzostwa Europy Freestyle Football Pyrzyce 2009"
21 Marca Krzysztof Golonka jako jeden z Polaków weźmie udział w Mistrzostwach Europy Freestyle w Trikach Piłkarskich w Pyrzycach. W szranki rywalizacji staną najlepsi gracze z całej Europy w tym między innymi Sean- Mistrz świata 2008, oraz Nam The Man- dwukrotny Mistrz Europy.
7 marca 2009 "Prezentacja Sandecji Nowy Sącz"
Wyjątkową efektowną oprawę miała sobotnia prezentacja futbolowej drużyny Sandecji, która za tydzień przystąpi do walki o pierwszą ligę. W hali MOSiR w Nowym Sączu tłumnie zgromadziło sie około 2tyśiące fanów piłki nożnej. Podczas imprezy można było zobaczyć triki z piłką nożna freestyle football w wykonaniu Krzysztofa Golonki oraz młodszych zawodników Franciszka Potoczka i Pawła Kwita. Foto-relacja już wkrótce.
27 lutego 2009 "Prezentacja Sandecji Nowy Sącz"
7 Marca 2009 w Nowym Sączu w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 34 o godzinie 19.00 odbędzie się Prezentacja Drużyny Sandecji Nowy Sącz przed runda wiosenną sezonu 08/09. Jedną z atrakcji będą pokazy trików piłkarskich Freestyle Football. Zapraszamy!!!
21 lutego 2009 Dział Galeria- Aktualizacja z FIWC
W dziale galeria dostępne są już zdjęcia z sobotniej imprezy Fifa Interactive World Cup 2009 (FIWC09) w Warszawie z udziałem Krzysztofa Golonki. Clyde na scenie pojawił sie aż 3-krotnie prezentując triki z piłką oraz prowadząc krótkie warsztaty Freestyle Football. Ciekawostką jest też, że zwyciężył w konkursie na najmocniejszy strzał na bramce, pokonując m.in zawodników Legii Warszawa
15 lutego 2009 "FIFA Interactive World Cup 2009 oraz Prezentacja Legii Warszawa"
Już 21 lutego Krzysiek Golonka wystąpi w Warszawie podczas jedynych w Polsce eliminacji do międzynarodowego turnieju w grę FIFA 09 na PLAYSTATIONR 3 - FIFA Interactive World Cup 2009! Podczas imprezy którą poprowadzi Dariusz Szpakowski odbędzie się również prezentacja drużyny "LEGIA WARSZAWA"
20 stycznia 2009 "Kalendarz 2009- STS Nowy Sącz"
Jest już dostępny kalendarz na rok 2009 z udziałem Krzysztofa Golonki wydany przez "STS- Nowy Sącz" Szczegóły pod tym adresem oraz w dziale Galeria!
6 stycznia 2009 Impreza Zamnięta firmy Pliva- Hala Torwar w Warszawie"
Hala Torwar, Warszawa Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności w trikach piłkarskich podczas imprezy zamkniętej firmy Pliva na warszawskim torwarze.
20 grudnia 2006 Strona znów działa!
Mamy nadzieje, że stała się bardziej przejrzysta i co najważniejsza sprawna. Zbliżają się święta, więc chcemy złożyć Państwu życzenia! Niech Wigilia i święta Bożego Narodzenia upłyną Wam spokojnie i radośnie, oby Wasze marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy w Nowym Roku 2009 przerosły oczekiwania, życzy Krzysiek z ekipa www.
18 listopada 2009 "Nowa wersja strony wkrótce!"
Przepraszamy, za brak aktualizacji i działania strony. Trwają pracę nad nową wersją, dużo bardziej rozbudowaną. Prawdopodobna premiera: 20 grudnia 2009.
31 września 2008 "Mistrzostwa Polski Freestyle Football"
Krzysiek Golonka zajął 3 miejsce ogólnopolskim turnieju Freestyle Football "Street Games One- Zawiercie 2008"
11 sierpnia 2008 "Euro 2008 Wiedeń, Austria- pokazy"
Krzysztof "Clyde" Golonka wystąpił w stolicy Austrii- Wiedniu przy okazji promocji zbliżających sie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Pokazy żonglerki piłkarskiej wprawiła w zachwyt całą zgromadzoną widownię. Bardzo dziękujemy!
10 sierpnia 2008 "Chorwacja 2008- Pokazy Freestyle Football"
Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności żonglerki z piłką poza granicami naszego kraju. W dniach od 4-10 sierpnia dawał pokazy w dwóch zabytkowych miastach Chorwacji: Dubrovnik oraz Trogir. Natomiast już w 11 sierpnia wystąpi w stolicy Austrii- Wiedniu przy okazji promocji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej!
3 sierpnia 2008 "Otwarcie Stadionu Piłkarskiego w Łęce"
Krzysztof Golonka został zaproszony do zaprezentowania trików freestyle football podczas wielkiego otwarcia stadionu w Łęce. Tłumy ludzi, wśród nich sam Grzegorz Lato.
26 lipca 2009 "Allegro Power w Krakowie"
"Allegro Power-czyli najszybsze lato tego roku" To prawdziwy spektakl prędkości, w którym główną rolę odgrywają jedne z najszybszych samochodów świata. W Krakowskiej imprezie uczestniczył Krzysztof Golonka
19 lipca 2008 "Ogólnopolski Zlot Samochodów Tuningowanych Turning Show w Nowym Sączu"
Krzysiek wystąpił podczas ogólnopolskiego zlotu samochodów Tuningowanych "Tuning Show", który odbył się w Nowym Sączu.
3 czerwca 2009 "Współpraca z holenderską firmą MONTA"
W ostatnich dniach Krzysztof Golonka nawiązał współpracę z holenderską firmą Monta. Tym samym stał się częścią jednego z najlepszych teamów freestyle na świecie w skład którego wchodzą m.in Nam the Man, Palle oraz były piłkarz Juventusu Turyn- Edgar Davids.
27 maja 2009 "Turniej Koszykówki STS NOWY SĄCZ"
Podczas "Turnieju Koszykówki STS NOWY SĄCZ, Chce Być Zdrowy- Gram" który odbywał się na hali widowiskowej w Nowym Sączu sztukę freestyle'u piłkarskiego przedstawił Krzysztof Golonka. Imprezę prowadził jeden z najsłynniejszych spikerów w Polsce Franciszek Bartula.
4 maja 2009 "Klipsy- Twoje 5minut- wyróżnienie"
Film Krzysztofa Golonka zdobywa wyróżnienie wśród wszystkich filmów nadesłanych do konkurs śWielki Konkurs Klipsy- Twoje 5minut organizowanego przez portal internetowy www.klipsy.pl
21 kwietnia 2008 "PowerColor Freestyle Competition"
Krzysztof Golonka zajmuje 4 miejsce w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Firmę PowerColor. W nagrodę otrzymuje bardzo dobrą komputerową kartę graficzną PowerColor! Gratulujemy
21 lutego 2008 "Pokaz w Kadczy, koło Nowego Sącza"
Tuż po zakończeniu ferii zimowych w naszym województwie Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności w wykonywaniu trików piłkarskich przed uczniami szkoły podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadczy (woj. małopolskie)
12 lutego 2008 "Ponad 40 tysięcy oglądnieć filmy Krzyśka- Pino.pl"
Współpraca z portalem pino.pl. Efektem współpracy jest film wydany przez Krzyśka Golonkę. Do tej pory zobaczyło go już prawie 40 000 użytkowników portalu
24 stycznia 2008 "Konferencja Firmy Canon w Hotelu Marriott- Warszawa"
Krzysztof Golonka wystąpił w Hotelu Marriott w Warszawie, podczas trwającej konferencji prasowej firmy "Canon" Impreza była częścia promocji nowego sprzętu fotograficznego, oraz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej których Canon jest głównym sponsorem
28 grudnia 2007 "II Ogólnopolski Zlot Fanów Freestyle Football w Tęgoborzy"
Po sukcesie ubiegłorocznego spotkania freestyle Krzysiek Golonka zorganizował drugi zlot miłośników Freestyle Football w Tęgoborzy. Jak w roku poprzednim, liczba zawodników dopisała i wszyscy spędzili super czas.
15 grudnia 2007 "Krzysztof Golonka V-ce mistrzem Polski Freestyle Football"
Krzysiek zajął 2 miejsce w w drugiej edycji Mistrzostw Polski "Champions League Freestyle" Gratulujemy!
16 września 2007 "Fundacja Ojca Pio w Nowym Sączu"
Krzysztof Golonka zaprezentował swoje umiejętności w sztuczkach piłkarskich podczas charytatywnego festynu "Fundacji Ojca Pio" w Nowym Sączu, na stadionie Zawady.
2 września 2007 "Zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju- Trickmasters Competiton"
Krzysiek Golonka po raz kolejny zwycieża w międzynarodowym turnieju Freestyle Football "Trickmasters- Competition" Tym razem jego film zostaje wybrany przez juri w składzie Edgar Davids, Touzani, Jermaine Vanenburg za najlepszy w kategorii "THE Best Airmove" czyli trikami wykonywanymi nogami w powietrzu. Gratulujemy
25 sierpnia 2007 "Krzysztof Medalistą Mistrzostw Polski Freestyle"
25 sierpnia Zawiercie stało się stolicą Freestyle Football gdyż zjechali tam najlepsi zawodnicy z kraju, aby rywalizować po raz pierwszy o tytuł w ogólnopolskim Turnieju. Krzysztof Golonka zajął 3 miejsce!
1 sieprnia 2007 I miejsce w całym turnieju Nike Competition- "Graj Jak Ronaldinho"
Krzysiek Golonka zwycięża ostatecznie w ogólnopolskim konkursie o tematyce freestyle football "Graj Jak Ronaldinho" organizowanym przez portal Interia.pl oraz firme Nike Polska. Przypominamy, że wcześniej zajął czołowe miejsce w jednym z odcinków, a teraz wygrał w całej edycji Turnieju! W nagrodę od "Nike" otrzymał kompletny strój piłkarski (buty, piłka, koszulka, spodenki) oraz jedyną w swoim rodzaju koszulkę Reprezentacji Brazylii z własnoręcznym autografem RONALDINHO!
28 lipca 2007 "Festyn Lotniczy w Łososinie Dolnej"
Krzysztof Golonka wystąpił podczas Pikniku pod nazwą"Festyn Lotniczy" na Lotnisku Aerokluby Podhalańskiego w Łososinie Dolnej.
15 lipca 2007 "Radio Kraków- wywiad"
Krzysztof Golonka udzielił 15minutowego wywiadu radiowego dla Polskiego Radia Kraków.
1 lipca 2007 "Krzysiek Zwycięzcą IV odcinka Nike Competition- "Graj jak Ronaldinho"
Krzysztof zajmuje pierwsze miejsce w czwartym odcinku turnieju "Graj jak Ronaldinho" organizowanym przez portal Nike oraz Interia.pl Całkowite wyniki turnieju będa dostępne pod koniec lipca i to wtedy okaże się jakie miejsce zajmie na przestrzeni wszystkich odcinków!
28 czerwca 2007 "Zlot Fanów Freestyle Football w Myszkowie"
Krzysiek uczestniczył w ogólnopolskim zlocie fanów freestyle football w Myszkowie k. Częstochowy
13 czerwca 2007 "Jubileusz Szkoły Muzycznej Yamaha w Nowym Sączu"
Krzysiek Golonka zaprezentował swoje umiejętności na jubileuszowym koncercie 10-lecia szkoły muzycznej "Yamaha" Odbył się on w budynku Młodzieżowego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
26 maja 2007 "I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Freestyle Football- Trickmasters Competition- Najlepszy Film"
Krzysztof "Clyde" Golonka już drugi raz zwycięża w międzynarodowym turnieju freestyle football "TrickMasters- Competition" Tym razem zajmuję 1 miejsce , w głosowaniu internautów z całego świata na najlepszy film z trikami piłkarskimi Freestyle Football! Serdecznie gratulujemy!
15 maja 2007 "Dziennik Polska oraz Polska- The Times- Relacja"
Gazety: "Polska The Times" oraz "Dziennik Polski" zamieściły relacje z "święta Kwitnących Sadów" na lotnisku w Łososinie Dolnej, gdzie na początku maja swój pokaz trików freestyle football zaprezentował Krzysiek Golonka. Skany już niedługo pojawią się w dziale Galeria!
31 maja 2007 "Zlot Freestyle Football w Kielcach"
Po dłuższej przerwie w organizowaniu zlotów fanów piłkarskiego freestyle, kolejnym przystankiem stały się Kielce. Krzysiek Golonka również w nim uczestniczył!
6 maja 2007 "Święto Kwitnących Sadów w Łososinie Dolnej"
W tą niedziekę w Łososinie Dolnej odbył się festyn pod nazwą "Święto Kwitnących Sadów" wraz z otwarciem sezonu lotniczego w Łososinie Dolnej. Bezpośrednio przed gwiazdą wieczoru Szymonem Wydrą z zespołem CARPE DIEM wystąpił Krzysztof Golonka. Dał niezwykły pokaz piłkarskiego freestyle'u przed blisko 5-tysięczną publicznością zgromadzoną na płycie lotniska "Aeroklubu Podhalańskiego w Łososinie Dolnej"
21 kwietnia 2007 "5-10-15 w TVP1- relacja z odcinka"
Zgodnie z zapowiedziami, Krzysztof Golonka "Clyde" wystąpił w "5-10-15" w TVP1. Najpierw udzielił obszernego wywiadu, następnie zaprezentował swoje sztuczki piłkarskie Freestyle Football. Młodzieżowy program w telewizji obejrzało kilka milionów widzów. Krzysiek bardzo dziękuje za zaproszenie, do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Zapis występu można zobaczyć pod tym adresem: "Clyde, 5-10-15"
16 kwietnia 2007 "5-10-15 w TVP1"
Już w tą sobotę Krzysiek wystąpi w popularnym młodzieżowym programie telewizyjnym na TVP1 "5-10-15" Realizacja materiału odbyła się w studiu Telewizji Polskie przy ulicy Woronicza 17 w Warszawie. Emisja w TV--> SOBOTA 10.20!!!
13 kwietnia 2007 "Gazeta Krakowska- Polska The Times"
Krzysiek Golonka kolejny raz ukazał sie w Gazecie "Polska- The Times". Codziennik ten zamieścił obszerną relacje, z "Gali Rozdania Nagród Najlepszego Sportowca Roku", podczas której swoje umiejętności w nietypowym podbijaniu piłki zaprezentował Krzysztof Golonka. Skany dostępne będą w Galerii.
15 marca 2007 "I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Trickmasters- Competition"
Krzysztof Golonka zajmuję 1 miejsce w międzynarodowym turnieju "TrickMasters-Competition" w kategori "Most Original Award" O zajętej pozycji zdecydowało światowej klasy Juri, w składzie: Edgar Davids, Soufiane Touzani oraz Jermaine Vanenburg! Gratulujemy!
4 marca 2007 "Gali Rozdania Nagród Najlepszego Sportowca Roku- Polska The Times"
Na zaproszenie organizatorów "Gali Rozdania Nagród Najlepszego Sportowca Roku" gazety "Polska- The Times" Krzysztof Golonka dał pokaz sztuczek piłkarskich. Cała impreza odbywała sie w Klubie Orbis w Nowym Sączu. Zgromadzona publiczność, składająca sie z najlepszych piłkarzy, lekkoatletów, narciarzy bardzo ciepło reagowała na każde wykonywane triki. Serdecznie dziękujemy!
25 marca 2007 "Polska- The Times Artykuł"
Umiejętności Krzysztofa Golonki zostały dostrzeżone w ogólnpolskich gazetach. Obszerny artykuł zatytuowany: "Czarodziej znad jeziora" ukazał się w "Polska- The Times" Skany można zobaczyć w zakładce Galeria
25 lutego 2007 "IV miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Freestyle Football"
Filmy z trikami piłkarskimi Krzyśka mają coraz więcej wyświetleń w internecie. W swoim pierwszym ogólnopolski turnieju Freestyle Football- "Champions League Freestyle" zaledwie po 1,5 roku treninów Krzysiek zajmuję wysoką 4 lokatę! Gratulujemy!
29 grudnia 2006 "I Ogólnopolski Zlot Freestylerów w Tęgoborzy"
Krzysiek zafascynowany wrześniowym spotkaniem freestyle w Krakowie, postanawia zorganizować kolejny meeting. Miejscem zlotu stała się tym razem Sala Gimnastyczna Gimnazjum w Tęgoborzy (woj. małopolskie). Do naszej małej miejscowości postanowili przyjechać gracze z całej Polski m.in z Wrocławia, Częstochowy. W miłej atmosferze, przy rytmach muzyki wszyscy doskonale się bawili. Kolejne spotkanie już za rok ;-)!
31 września 2006 "Kraków I Zlot Miłośników Freestyle Football"
Piłkarski Freestyle w Polsce staję się coraz popularniejszy. W jednym z pierwszych ogólnopolskich zlotów miłośników tego sportu uczestniczył Krzysiek Golonka. Spotkanie odbyło się w Krakowie, w Parku Jordana